Tapeedid & seinakatted

Tapeet — "rosin", mis annab seinale elu ja hinge! Tapeet on väga oluline disaini osa ja mitte ükski interjöör ei saa läbi tapeetideta.

Tapeet teeb seinast kunstiteose

Tapeedid võivad olla nii ühevärvilised, kui ka mitmevärvilised, harmoneeruda interjööris olevate esemetega või rõhutada nendevahelist kontrastsust. Tänapäeval tapeetide valik on väga rikkalik, sellepärast peate ise valima, milles "riietada" oma kodu seinad.

FiestaDesign tapeedisalongist leiate oma mis tahes interjööri jaoks suures valikus kõrgekvaliteetseid tapeete, mis toovad Teie majja maailma moe värskeid tuuli, uudset lähenemist korteridisainile, samuti muudavad reaalsuseks Teie loomingulist harmooniat.

Oma klientidele pakume kvaliteettapeete ja seinakatteid: tapeedid ja disaintapeedid, veluurtapeedid, tekstiiltapeedid, rootapeedid ja vedeltapeedid, lastetoatapeedid ja sisustuskleebised, foto- ja pilttapeedid… ning sortiment laieneb pidevalt!

Tapeedid Candice Olson
Kaunima kodu saladus — TAPEEDID!

Kui olete renoveerimas ajaloolist interjööri, pakume tapeete, mille stilistika vastab näiteks Art Deco, juugendi või historitsismi tunnustele. Teeme kõik selleks , et tuua Teie elukeskkonda rohkem hubasust, rõõmu ja rahulolu.

«Riietage» oma seinad moodsalt!

Kõigi tapeedi kollektsioonidega on võimalik tutvuda ja tellimusi vormistada FiestaDesign tapeedisalongis.