Püstlamellkardin tellimisel Tallinnas

Püstlamellkardinad

Püstlamellkardinad on praktiline ja mugav lahendus Teie kontoritesse ja kodudesse. Lamellkardinad loovad just õige õhkkonna töötegemiseks või lihtsalt puhkehetkeks.

Püstlamellkardinad on kasutatavaim kardinatüüp büroodes, kuid leiavad samahästi kasutust ka kodustes tingimustes. Eriti praktilised on need suuremõõduliste akende katmisel. Lamellkardinaid eelistatakse tänu funktsionaalsusele, turvalisele ja kindlale konstruktsioonile ning kasutamise lihtsusele.

Püstlamellid koosnevad oma telje ümber pöörlevatest lamellidest, mis kontrollivad suurepäraselt ruumi valgustatuse astet. Tänu faktuuride ja värvide laiale valikule, turvalisele ja kindlale konstruktsioonile ning kasutamise lihtsusele on püstlamellkardinatest saanud paljudes interjöörides kasutatav element.

  • Eriti praktilised on püstlamellkardinad suuremate aknapindade katmiseks. Avanedes vasakule, paremale ja keskelt kahele poole võimaldavad nad akna täielikku avamist.
  • Lisaks funktsionaalsusele on püstlamellkardinaid lihtne hooldada. Määrdunud kangast on võimalik puhastada niiske lapiga. Plastiklamellide puhastamisel võib kasutada pesuvahendit.

Lamellkardina eelised

  • – sobib hästi nii elu- kui ka kontoriruumidesse
  • – sobib väga hästi suurte avade katmiseks
  • – võimaldab valguse suunda reguleerida
  • – valmistatud spetsiaaltöötlusega kangast
  • – kasutatav ka vaheseinana
Telli lamellkardin

Püstlamellkardinad: hinnapäring ja tellimine

Püstlamellkardinad valmistatakse vajalike mõõtude järgi. Lamelliribade laius 127 (standard) või 89 mm. Lamellid valmistatakse spetsiaalselt töödeldud tolmu ja pleekimiskindlatest kangastest. Kardinad paigaldatakse aknaavasse, seinale või lakke ning on juhitavad nööri ja ketiga. Püstlamellid pöörlevad 180° ümber oma telje, mis võimaldab valguse suunamist väga erineval moel.

Materjalide ja lahenduste näidistega saab tutvuda meie salongis Tallinnas.

Hinnapakkumise saamiseks ja tellimuse esitamiseks võtke meiega ühendust: