Püstlamellkardinad

Püstlamellkardinad on praktiline ja mugav lahendus Teie kontoritesse ja kodudesse. Lamellkardinad loovad just õige õhkkonna töötegemiseks või lihtsalt puhkehetkeks.

Püstlamellid koosnevad oma telje ümber pöörlevatest lamellidest, mis kontrollivad suurepäraselt ruumi valgustatuse astet. Tänu faktuuride ja värvide laiale valikule, turvalisele ja kindlale konstruktsioonile ning kasutamise lihtsusele on püstlamellkardinatest saanud paljudes interjöörides kasutatav element.

Püstlamellkardin
Lamellide pööramisega on kergesti võimalik muuta sissetuleva valguse hulka ja suunda.

Püstlamellkardinad on kasutatavaim kardinatüüp büroodes, kuid leiavad samahästi kasutust ka kodustes tingimustes. Eriti praktilised on need suuremõõduliste akende katmisel. Lamellkardinaid eelistatakse tänu funktsionaalsusele ning laiale materjalide valikule.

Püstlamellid pöörlevad 180° ümber oma telje, mis võimaldab valguse suunamist väga erineval moel. Kardinad paigaldatakse aknaavasse, seinale või lakke ning on juhitavad nööri ja ketiga.

Lamellid valmistatakse spetsiaalselt töödeldud tolmu ja pleekimiskindlatest kangastest. Valida on mitme erineva kangasordi ja värvitooni seast, nii ühevärvilisi, mustrilisi, tulekindlaid kui ka pimendavaid kangaid. Lamelliribade laius 127, 89 või 63 mm. Kardin valmistatakse vajalike mõõtude järgi.

lamellkardin lamellkardin lamellkardin lamellkardin lamellkardin

Eriti praktilised on püstlamellkardinad suuremate aknapindade katmiseks. Avanedes vasakule, paremale ja keskelt kahele poole võimaldavad nad akna täielikku avamist.

Lisaks funktsionaalsusele on püstlamellkardinaid lihtne hooldada. Määrdunud kangast on võimalik puhastada niiske lapiga. Plastiklamellide puhastamisel võib kasutada pesuvahendit.

Aknakatted valmistatakse vastavalt kliendi poolt esitatud mõõtudele. Näidistega saab tutvuda FiestaDesign salongis.

→ vaata lisaks: Laineline lamellkardin SUNSAILS - disain püstlamellkardin!