3d lamellkardin Tallinnas

Püstlamellkardin SUNSAILS

Kaasaegses interjööris köidab tähelepanu iga isikupärane detail. Selliseks ilmekaks sisustuse detailiks saab kindlasti Sunsails ehk Päikesepurjed.

Lainelise äärega lamellkardin Sunsails hubasuse loomiseks kasutab päikeseenergiat. Isegi siis, kui lamellkardin on suletud, lamellide kuju peegeldab aknal imelist valguse ja varjude pilti.

'Päikesepurjed' kujutavad endast vertikaalseid lainekujuliste äärtega kangasribikardinad. Unikaalne disain muudab neid ruumilisteks ja meenutab veejuga mänglemist või meretuultes värelevat purje. Oma struktuuriga nad loovad kordumatu poolvarjude mängu, hajutades valgust kõige loomulikumal viisil — nagu puulehed.

Hämmastav, kuid ööpäeva jooksul, erineval valgustusel, 'Päikesepurjed' näevad välja iga kord erinevalt, lisades just kui igapäevaselt tuttavale sisustusele kordumatu sarmi. Võimalus kombineerida kangad ja värvitoonid, muuta 'lainetust', võimaldab endal luua kordumatud värvigammad ja valguse ning varjude kooslusi.

Püstlamellid pöörlevad ümber oma telje, mis võimaldab valguse suunamist väga erineval moel. Kardinad paigaldatakse aknaavasse, seinale (ava peale) või lakke ning on juhitavad nööri ja ketiga.

Lamellkardin Sunsails on võimeline muutma kõige imelisemal kombel korteri või isegi büroo interjööri, lisades talle pisikest annust värskust ja originaalsust. Kardinat ei soovitata paigaldada kõrgendatud niiskusega ruumidesse (basseinid, saunad).

Hinnapäring ja tellimine

Lainelised 3D lamellkardinad valmistatakse vastavalt kliendi poolt esitatud mõõtudele. Materjalide ja lahenduste näidistega saab tutvuda meie salongis Tallinnas.

Hinnapakkumise saamiseks ja tellimuse esitamiseks võtke meiega ühendust: