Plisseekardinad

Plisseekardinad pakuvad akende katmisel palju erinevaid võimalusi, varjavad efektiivselt päikesevalgust. Tänu uuele spetsiaalsele liugsüsteemile on võimalik sissetulevat valgust reguleerida ja seadistada kardin mis tahes kohale aknal.

Voldikkardin (plisseekardin) on kardin, mis valmistatakse eelnevalt volditud kangast, nii et selle üles tõmbamisel tekivad korrapärased voldid . Üheks argumendiks plisseekardina kasuks on, et üles tõmmates võtab ta vähe ruumi. Kardinate valmistamisel kasutatakse plisseeritud kangaid, mistõttu tulemus mõjub ruumis pehmemana kui näiteks ruloo või ribakardina puhul, lisaks on nende lõõtsataoline välimus huvitav ja väga dekoratiivne.

Plisseekardinad
Paindlik asend – liigutage VS2 plisseekardinad aknal ükskõik kuhu, kuna see ei ole ei ülal ega all fikseeritud

Plissekardinaid (tüüp VS2) saab liigutada nii alt üles kui ka ülevalt alla. See võimaldab kaitsta võõraste pilkude eest ilma et kogu aken kardinaga kaetud oleks. Privaatsust nõudvates ruumides on väga mugav, kui kangapakett katab klaasipinna altpoolt – toasolija jääb peitu, kuid valgus pääseb akna varjamata ülaosast sisse.

voldikkardin voldikkardin voldikkardin voldikkardin voldikkardin voldikkardin voldikkardin voldikkardin voldikkardin voldikkardin voldikkardin voldikkardin voldikkardin voldikkardin

Pakume väga laia valikut plisseerkardinaid Saksa firmalt COSIFLOR. Kataloogis on üle paarisaja erineva kanga näidise ning kangaid leiab igale maitsele! Lisaks tavakangastele toodetakse kangaid, mille tagakülg on kaetud soojust ja valgust tagasipeegeldava kaitsekihiga ja pimenduskangaid.

Plisseekardinate materjalid on väga vastupidavad, enamus neist on niiskuskindlad ning kõik materjalid on hõlpsasti puhastatavad. COSIFLOR kangaid on võrreldes muude tehniliste kardinatega väga lihtne puhastada kasutades õrna pesuvahendit ja loputades 30°C vees.

voldikkardin Cosiflor voldikkardin Cosiflor voldikkardin Cosiflor voldikkardin Cosiflor voldikkardin Cosiflor
Meil on pakkuda lai valik erinevat värvi voldikkardinate tekstiilist sisusid

Igale kardinale võib valida raami 8 standardvärvi hulgast: valge, hõbe, messing (pronksjas), must-pruun, pöök, hele tamm, tume tamm ja wenge.

 

Aknakatted valmistatakse vastavalt kliendi poolt esitatud mõõtudele. Tootenäidiseid ning kanga toone saate meil FiestaDesign salongis valida.