Dekoorelemendid Europlast Tallinnas

Dekoorelemendid Europlast

Õigesti valitud liistud ja dekoorelemendid rikastavad ja muudavad interjööri, muutes ruumid kordumatuteks ja pidulikeks apartamentideks!

Dekoorelementide kataloog

Õigesti valitud dekoor mitte üksnes ei rikasta interjööri, vaid täielikult muudab selle välimust ja stiili, muutes tavalised ruumid kordumatuteks ja pidulikeks apartementideks. Kõik kokku loob mugava, rahuliku tunde ja isegi teatava isoleerituse välismaailmast. Kuid kuna vormide ja ornamentide arv on lihtsalt tohutu, siis on teatava hulga loomingulise fantaasia abil võimalik luua unikaalse novaatorliku stiiliga interjöör.

Miks on hea olla meie klient?
  • Dekoorelementide valik liistust täissammasteni
  • Kindel kvaliteet, näidiseid saab salongis ka vaadata-katsuda
  • Kogenud müügispetsialistid, personaalne nõustamine
  • Vajadusel korraldame transpordi otse objektile
  • Hinnapäringud ja tellimused otse kodulehelt
Kontaktid

Kindel valik. Igale nõudmisele.

Europlast Decor liistud ja dekoorelemendid on valmistatud polüuretaanist (PU) ja on suurepäraseks alternatiiviks samalaadsetele kipskrohvist kaunistustele. Kuna polüuretaanist dekoor on jäik ja kerge, siis selle paigaldamine on oluliselt lihtsam. Kõik dekooritooted on tehases krunditud valge kruntvärviga, mis võimaldab neid üle värvida praktiliselt igat liiki värviga. Europlast Decor tooted on kvaliteetsed ja järeleproovitud omadustega, mida usaldavad professionaalid. Laia valikuga sortimendist leiate sobiva lahenduse olenemata eelarvest ja ruumide tüübist – kuivad ja niisked ruumid, nii sise- kui välisruumid (temperatuurirežiim kasutamisel on alates +60 kuni -50°С).

Polüuretaan dekoorliistud EUROPLAST

Valikuvõimalustele seab piirid üksnes Teie fantaasia!

Lisaks oma esteetilisele funktsioonile täitab polüuretaanist interjöörikaunistus mitmeid interjööri parandamiseks olulisi ülesandeid. Dekoratiivliistude ja –elementide abil peidetakse ebatasasused, väikesed praod, insenerehituse kommunikatsioonid, aga ka mitmesugused ehituspuudujäägid. Liistornament joondab visuaalselt toa ebaõiget kuju. Näiteks laekarniisidesse sisseehitatud valgustus tõstab madalamat lage visuaalselt kõrgemale ja muudab selle ruumikamaks. Lisaks sellele aitavad rihvliistud (laekarniisid) peita aknaavade kohal paiknevaid kardinate kinnituskohti.

Igasse ruumi midagi uut!

Meilt leiate kindlasti sobivaima lahenduse oma moodsa kodu, kontori või teenindusasutuse kujundamiseks. Pakume väga laia valikut erinevaid liiste ja dekoorelemente – julgeme väita, et oleme kõige suurema valikuga pakkuja Eestis. Tulge meie salongi toodetega tutvuma!
Tellimusi ja päringuid on võimalik esitada ka meili teel.

kontakt