Dekoratiivelemendid Europlast®

Polüuretaanist liistusid ja dekoorelemente võib pidada üheks enamlevinumaks dekoreerimisvõtteks lagede ja seinte kaunistamisel. Õigesti valitud liistud ja dekoorelemendid rikastavad ja muudavad interjööri, muutes ruumid kordumatuteks ja pidulikeks apartamentideks!

Sooduspakkumine liistudele
 • Laeliist EUROPLAST® 1.50.181
  1.50.181-20%kaup kohe kaasa
 • Dekoratiivliist EUROPLAST 1.51.311
  1.51.311-20%kaup kohe kaasa
 • Dekoratiivliist EUROPLAST 1.51.301
  1.51.301-15%kaup kohe kaasa
 • Dekoratiivliist EUROPLAST 1.51.308
  1.51.308-15%kaup kohe kaasa
 • Dekoratiivliist EUROPLAST 1.51.322
  1.51.322-15%kaup kohe kaasa
 • Põrandaliist EUROPLAST 1.53.101
  1.53.101-20%kaup kohe kaasa

Oleme kõige suurema valiku ja võimalustega polüuretaanist valmistatud liistude ja dekoorelementide pakkuja. Tulge tutvuge rikkaliku valikuga meie esindussalongis FiestaDesign.

Õigesti valitud dekoor mitte üksnes ei rikasta interjööri, vaid täielikult muudab selle välimust ja stiili, muutes tavalised ruumid kordumatuteks ja pidulikeks apartementideks. Kõik kokku loob mugava, rahuliku tunde ja isegi teatava isoleerituse välismaailmast. Kuid kuna vormide ja ornamentide arv on lihtsalt tohutu, siis on teatava hulga loomingulise fantaasia abil võimalik luua unikaalse novaatorliku stiiliga interjöör.

Valikuvõimalustele seab piirid üksnes Teie fantaasia!

Lisaks oma esteetilisele funktsioonile täitab polüuretaanist interjöörikaunistus mitmeid interjööri parandamiseks olulisi ülesandeid. Dekoratiivliistude ja –elementide abil peidetakse ebatasasused, väikesed praod, insenerehituse kommunikatsioonid, aga ka mitmesugused ehituspuudujäägid. Liistornament joondab visuaalselt toa ebaõiget kuju. Näiteks laekarniisidesse sisseehitatud valgustus tõstab madalamat lage visuaalselt kõrgemale ja muudab selle ruumikamaks. Lisaks sellele aitavad rihvliistud (laekarniisid) peita aknaavade kohal paiknevaid kardinate kinnituskohti.

Europlasti liistud ja dekoratiivelemendid on valmistatud polüuretaanist ja on suurepäraseks alternatiiviks samalaadsetele kipskrohvist kaunistustele. Kuna polüuretaanist reljeefdekoor on kerge, siis selle paigaldamine on oluliselt lihtsam. Polüuretaan, millest Europlasti reljeefsed dekoratiivliistud ja –elemendid valmistatakse, on tihedusega 250-350 kg/m3. See ei ima endasse lõhnu, on ökoloogiliselt puhas, välistatud on lõhenemine. Temperatuurirežiim kasutamisel on alates +60 kuni -50°С. Kõik dekooritooted on kaetud krundikihiga, mis võimaldab neid üle värvida praktiliselt igat liiki värviga.

Ja kõige olulisem ostja jaoks – paigaldamise lihtsus ja usaldusväärsus.

Laia näidiste valikuga on võimalik tutvuda FiestaDesign salongis.