Fototapeet oma fotoga

Palun mulle sellest fotost üks tapeet.” Iga kodu on erakordne, nii stiilit kui mõõtudelt. Pakume Sulle unikaalset võimalust kujundada oma kodu unikaalse pilt- või mustertapeediga. Pildi võid valida oma piltide hulgast või valida fotopangast.

Kui juhtubki, et meie valikust ei leia seda, mida soovid, jääb alati võimalus kasutada enda fotot või kujundust, mis tehases tapeediks trükitakse. Kuna tegemist on eritellimustapeetidega, valmistatakse iga tapeet konkreetse seina jaoks, selle täpseid mõõte arvesse võttes.

Fototapeet oma fotoga / failist
Kuidas oma pildiga fototapeeti tellida?

Õige pildi valik

Milline on pildistatava foto nõutav resolutsioon? See sõltub tellitava digitapeedi suurusest, kuid rusikareegel ütleb, et üks miljon pikslit (1 MP) võrdub ühe ruutmeetri tapeediga. Et tapeet tuleks ilus ja kvaliteetne, peab foto suurus olema soovitavalt 300dpi.

Fototpangad: shutterstock Fotolia

Ise valitud meeldiv pilt kannab endas häid emotsioone ja head energiat, mida kunagi liiast pole.


Unikaalne ja roheline

Digitapeet trükitakse täpselt vastavalt Sinu seina suurusele ja just sellise pildiga nagu sulle meeldib. Tegemist on tugevdatud paberist tervisesõbraliku fliistapeediga, kasutatavad värvid baseeruvad veel.

Disain ja kvaliteet

Iga tapeet on täpselt seina mõõtu: digitapeet toodetakse rullidena (45 cm lai) nagu tavalinegi tapeet ning rullidel on peal õpetus, kustkohast nad õige pikkusega paanideks lõigata. Sinul jääb vaid tapeet seina panna. Paigaldus on lihtne tänu liim seinale meetodile.

Digitapeedi paigaldus on lihtne

Täida seinad emotsiooniga!

Sinu unistused seinal — telli fototapeet meilt! FIESTADESIGN tapeedisalong