Tapeedisalong, tapeedid Tallinnas

Tapeedid & seinakatted

Naudi valikuid! Naudi häid tapeete!

Kodu siseviimistlust ei saa ette kujutada kauni tapeedita. Tapeet loob mulje! Just seepärast leiab meie valikust lausa üle 6200 erineva tapeedi – see mitmekülgne tapeedimaailm ei jäta mitte ühtegi sisekujundajat hätta ning tagab, et leiad just õige tapeedi oma kodu jaoks. Meie pakutavad tapeedid ja seinakatted sobivad imehästi nii traditsioonilise romantilise maakodu dekoreermiseks kui ka kaasaegsema linnakorteri või professionaalse kontoriruumi kaunistamiseks.

Type
Brand

Teame hästi kui keeruline on leida kogu pakutavast tapeedivalikust endale see õige ja sobiv. Just seepärast on meil lai tootevalik, et sobida Sinu unikaalsesse koju ja me usume, et kõik soovijad leiavad endale kindlasti meelepärase seinakatte. Seetõttu oled oodatud tutvuma materjalinäidistega FIESTADESIGN salongi Tallinnas Kadaka tee 70C.

Disaintapeedid MARBURG WallcoveringsDisaintapeedid YORK WallcoveringsDisaintapeedid Selecta PortofinoDisaintapeedid KT Exclusive

Tapeet on "rosin", mis annab seinale elu ja hinge!

Peame end tapeediasjatundjaks ja meile meeldib see, mida teeme. Me hoolime oma klientidest ning teeme klientidele elu mugavamaks ja rõõmsamaks, tuues kokku meie salongi kaunid ja kvaliteetsed tapeedid maailmast ja pakkudes suurepärast teenust. Tänu sellele pöörduvad kliendid ikka ja jälle meie juurde tagasi.

Tapeedi abil on tõeliselt hõlbus tuua ruumi meeleolu ja isikupära, samuti olemasolevat täielikult ümber mõtestada.

Tapeet Candice Olson
Tapeet — kaunima kodu saladus!