Tapeedid Tallinnas

Tapeedid ja seinakatted

Tapeet loobki mulje. Kvaliteetsed tapeedid ja seinakatted, mis loovad hubase ilme igas interjööris ning muudavad ruumid veelgi omanäolisemaks ja stiilsemaks.
Naudi erilisi valikuid ja häid tapeete!

Tapeet on see, mis võib muuta sisekujunduse luksuslikumaks, isikupärasemaks ning meeleolukamaks, andes ruumile uue hingamise ja sügavuse. Tapeet loob mulje!

Moodsad ja kaunid tapeedid

Ära lepi suvalise tapeediga, vali just endale sobivaim. Tellitavate tapeetide tarneajad on reeglina 1 kuni 3 nädalat. Tapeete saab soetada täpselt nii palju kui vaja – olgu siis ainult üks rull, ühe toa tarbeks või kogu hoone maast laeni tapeetimiseks.

Palume ikka meeles pidada, et arvutiekraan ei suuda siiski edasi anda pooltki tapeedi muljest. Seetõttu olete oodatud näidistega tutvuma meie salongi. Leiame üles valitud kataloogi ja artikli ning aitame veendumusele jõuda, et olete leidnud selle meelepäraseima.

Type

Midagi enamat kui lihtsalt tapeedid

Kaunilt ja osavalt kujundatud seinad aitavad ruumis luua soovitud atmosfääri ning pakuvad silmailu. Teame hästi kui keeruline on leida kogu pakutavast tapeedivalikust endale see õige ja sobiv. Just seepärast on meil inspireeriv, eriline ja pidevalt uuenev tapeedivalik, et sobida Sinu unikaalsesse koju. Meie salongis kohapeal on võimalik oma silmaga näha ja käega katsuda kõiki tapeete. Eri tekstuuride, värvide, mustrite ja tegumoega tapeetide hulgas leidub midagi igale maitsele! Oma unistuste täitmiseks leiate meilt üle 5000 erineva tapeedi.

Kvaliteetsed tapeedid ühest kohast

Rohkem võimalusi, rohkem valikuvabadust! Tapeedid, pilttapeedid, vedeltapeedid - dekoratiivkrohvid, rootapeedid ja seinakatted.

Tule vali omale uus tapeet välja juba täna!

kontakt

Miks valida just tapeet? Miks siseviimistluses kvaliteetset tapeeti eelistama peaks

Seinte viimistluseks on mitu võimalust, näiteks plaaditud või värvitud seinad, dekoratiivkrohv või põnev vedeltapeet, tapeet ja pilttapeet. Tapeet iseenesest pakub kordades rohkem ja erilisemaid võimalusi, kui värvitud seintega üldse on võimalik saavutada. Lisaks on ka mänguruumi ja võimalusi tunduvalt rohkem. Mõnes interjööris on kindlasti värvitud või krohvitud sein omal kohal, kuid üldiselt jätab tapeet luksuslikuma ja hubasema tunde. Kui asetada kõrvuti ilma mustrita ühetooniline tapetseeritud pind ja sama tooni värvitud pind, siis tundub, et tapetseeritud pind on soojem ja mõnusam. Tapeediga on lihtne varjata ka seina ebatasasusi, pragusid jms.

Tapeedi abil on tõeliselt hõlbus tuua ruumi meeleolu ja isikupära, samuti olemasolevat täielikult ümber mõtestada. Tapeedil on pikk ajalugu ja miljon palet, mistõttu leiab ka nõudlikem otsija just endale meelepärase ja parima lahenduse.

Meie pakutavad tapeedid ja seinakatted sobivad imehästi nii traditsioonilise romantilise maakodu dekoreerimiseks kui ka kaasaegsema linnakorteri või professionaalse kontoriruumi kaunistamiseks.

Trendikad tapeedid 2022
Tapeeditrendid 2021 – julged värvi- ja mustrimängud: taimemustrid, lillekirjalised ornamendid, geomeetria ja abstraktsed mustrid, imitatsiooniefektid.

Peame end tapeediasjatundjaks ja meile meeldib see, mida teeme. Me hoolime oma klientidest ning teeme klientidele elu mugavamaks ja rõõmsamaks, tuues kokku meie salongi kaunid ja kvaliteetsed tapeedid maailmast ja pakkudes suurepärast teenust. Tänu sellele pöörduvad kliendid ikka ja jälle meie juurde tagasi.