Lastetoa tapeedid

Tapeet, mis kaitseb Sinu last

Meie tootevalikus olevad lasteoa tapeedid on väga lapsesõbralikud: tapeedid on valmistatud tervisesõbralikust hingavast paberist või fliismaterjalist (non-woven) ning tootmisel kasutatakse vaid ökoloogiliselt puhtaid materjale ja värve, mis ei tekita allergiaid.

Pimedas helendavad tähed

Helendavad tähed - helendavad pimedas ja valgustavad ruumi meeldivalt õrna valgusega. Pimedas pakub see tapeet lastele suur huvi ja põnevust. Tapeeti sobib kasutada nii seinas kui ka laes.

Tapeedipood.ee
Tahveltapeet

Joonistustapeet on lihtsalt paigaldatav liim seinale meetodil ning seinast saab tore tahvlipind, millele on võimalik kirjutada-joonistada tavaliste kriidiga.

Tapeedipood.ee
Lapse tuba peab olema rõõmsameelne

Kogu lastetoa tapeedivalikuga saab lähemalt tutvuda FIESTADESIGN tapeedisalongis.

Tapeedipood.ee
Avasta endas loovus!

Soovi korral saab tapeetidele täienduseks valida sobivaid kleebiseid. Rõõmsavärvilised lastekleebiste komplektid seinte, lagede, uste ja mööbli dekoreerimiseks vastavalt lapse soovile ja fantaasiale.

Dekoratiivkleebised

Vali õige tapeet

Mida võiks silmas pidada laste- ja noorukitubade kujundamisel? Oluline on leida kompromiss lapse soovide-eelistuste, ruumi võimaluste ning kodu üldise sisekujundusliku terviku vahel. Samuti kõikide materjalide valikul on lastetoas kriteerium number üks naturaalsus.