Tapeedid MARBURG Wallcoverings

Tapeedid MARBURG Wallcoverings

Seinakatted Saksa tapeeditootjalt MARBURG Wallcoverings, kes on tegutsenud üle 175 aasta. Marburgi kollektsiooni tipu teevad eriliseks disainerite Luigi Colani, Ulf Moritza, Felix Dieneri, Karim Rashidi ja Dieter Langeri poolt loodud tapeedid.

Oleme Saksa tapeeditehase Marburger Tapetenfabrik ametlik maaletooja Eestis, seega saame pakkuda klientidele kvaliteetseid tapeete ilma pikkade tarneaegadeta ning parimate hindadega.

Meie tapeedivalikuga on oodatud tutvuma nii eraisikutest kliendid, ehitajad ja ehitusfirmad, disainerid ja arhitektid. Meil leidub sobivaid tapeete nii eraisikutele kodu sisustamiseks, ehitus- ja kinnisvarafirmadele igas mastaabis projektide tarbeks kui ka hea maitsega arhitektidele ja sisekujundajatele. Tapeete saab soetada täpselt nii palju kui vaja – olgu siis ainult üks rull, ühe toa tarbeks või kogu hoone maast laeni tapeetimiseks.

Kui Saksa tapeet, siis Marburg

Meilt leiate kindlasti sobilikud tapeedid, sest FIESTADESIGNis on kõige laiem valik MARBURGi tapeete Eesti turul! Tule me salongi ja vali tapeet, mis just Sinule sobib.

Puudub minimaalne kogus, osta kasvõi üks rull.

kontakt
Tapeedid ja seinakatted MARBURG Wallcoverings
Tapeedid ja disaintapeedid MARBURG Wallcoverings | FiestaDesign tapeedisalong

Marburg sai alguse 1845, kui Johann Bertram Schaefer avas sisekujundusele spetsialiseerunud erikaupluse. 1879 alustas ta tapeetide valmistamist ning 1889 hakkas välja laskma tapeedikollektsioone koos sobiva kangaga. Tänaseks, ligi 170 aastat ja neli põlvkonda hiljem, on Marburger Tapetenfabrik kasvanud üheks juhtivamaks kaasaegseks tapeeditehaseks maailmas.

Marburg on saanud sünonüümiks loovusele, uuendusele ja trenditunnetusele. Marburg on olnud esimeste seas, kes kunagi võttis kasutusele vinüültapeedi, metall-läikega tapeedi, kuumuskindla tekstiiltapeedi, värvitava reljeefse tapeedi, pärligraanulitega tapeedi, papüürustapeedi, elektromagnetvälja eest kaitseva tapeedi.

Alates 1999 annab Ulf Moritz Marburgi all välja avangard-tapeetide disainer-kollektsioone. "Vaimustus uuendustest ja võimalusest tehnilise edasiarengu abil uutest väljakutsetest jagu saada on Marburgi juures erakordne," ütleb Ulf Moritz.

ECOPraegusel hetkel toodab Marburger Tapetenfabrik paber-, fliis-, reljeef-, tekstuur- ja värvitavat tapeeti. Kõik ettevõtte tapeedid valmistatakse arvestades RAL instituudi poolt välja töötatud kvaliteedi ja katsete nõudeid. Kõik seinakatted vastavad Euroopa Liidu tapeeditoodete standarditele. CE märgistus ettevõtte toodetel kinnitab, et Marburg'i tapeet vastab ehitustoodetele kehtestatud Euroopa Liidu tehnilistele standarditele. Kõik tootmisportsessid on korraldatud vastavalt keskkonna ohutuse nõuetele. Tapeedi tootmise tulemusel tekkivad tootmisjäägid töödeldakse ümber ning taaskasutatakse tapeedi tootmisel.