Tapeedid MARBURG Wallcoverings

Seinakatted Saksa tapeeditootjalt MARBURG Wallcoverings, kes on tegutsenud üle 160 aasta. Marburgi kollektsiooni tipu teevad eriliseks disainerite Luigi Colani, Ulf Moritza, Karim Rashidi ja Dieter Langeri poolt loodud tapeedid.Tapeete tuntud Saksa tootjalt MARBURG on võimalik tellida FIESTADESIGN tapeedisalongist.

Marburg sai alguse 1845, kui Johann Bertram Schaefer avas sisekujundusele spetsialiseerunud erikaupluse. 1879 alustas ta tapeetide valmistamist ning 1889 hakkas välja laskma tapeedikollektsioone koos sobiva kangaga. Tänaseks, ligi 170 aastat ja neli põlvkonda hiljem, on Marburger Tapetenfabrik kasvanud üheks juhtivamaks kaasaegseks tapeeditehaseks maailmas.

Marburg on saanud sünonüümiks loovusele, uuendusele ja trenditunnetusele. Marburg on olnud esimeste seas, kes kunagi võttis kasutusele vinüültapeedi, metall-läikega tapeedi, kuumuskindla tekstiiltapeedi, värvitava reljeefse tapeedi, pärligraanulitega tapeedi, papüürustapeedi, elektromagnetvälja eest kaitseva tapeedi.

Alates 1999 annab Ulf Moritz Marburgi all välja avangard-tapeetide disainer-kollektsioone. "Vaimustus uuendustest ja võimalusest tehnilise edasiarengu abil uutest väljakutsetest jagu saada on Marburgi juures erakordne," ütleb Ulf Moritz.

ECO

Praegusel hetkel toodab Marburger Tapetenfabrik paber-, fliis-, reljeef-, tekstuur- ja värvitavat tapeeti. Kõik ettevõtte tapeedid valmistatakse arvestades RAL instituudi poolt välja töötatud kvaliteedi ja katsete nõudeid. Kõik seinakatted vastavad Euroopa Liidu tapeeditoodete standarditele. CE märgistus ettevõtte toodetel kinnitab, et Marburg'i tapeet vastab ehitustoodetele kethestatud Euroopa Liidu tehnilistele standarditele. Kõik tootmisportsessid on korraldatud vastavalt keskkonna ouhutuse nõuetele. Tapeedi tootmise tulemusel tekkivad tootmisjäägid töödeldakse ümber ning taaskasutatakse tapeedi tootmisel.

Tapeedid ja seinakatted MARBURG Wallcoverings
Tapeedid ja disaintapeedid MARBURG Wallcoverings | FIESTADESIGN tapeedisalong