Värvitavad tapeedid PATENT DECOR

Patent Decori värvitavad tapeedid pakuvad piiritut vabadust ruumide värvikujunduses – saate ise valida vajaliku tooni värvide lõpmatust mitmekesisusest, peaasi, et see rõhutaks teie eluruumide isikupära!

Värvitavad seinakatted Patent Decor on suurepärane valik neile, kes soovivad kordumatu stiiliga ruume. Tänu faktuuride suurele valikule on Patent Decori tapeedid värvitavate tapeetide segmendis liidrikohal. Te vaid kujutlege, et võite endale saada mis tahes varjundiga seinad – jääb vaid üle valida tapeedi faktuur. Kui seinte värv on lihtsalt ära tüüdanud või seda on vaja vahetada, tuleb välja Patent Decori värvitavate tapeetide suur pluss – neid saab vähemalt 10 korda üle värvida, muutes kardinaalselt ruumi ilmet.

Tapeedikollektsioon Patent Decor The famous Four koosneb 4 sarjast:

Värvitavad tapeedid Patent Decor Original
Patent Decor Original
Värvitavad tapeedid Patent Decor Green
Patent Decor Green
Värvitavad tapeedid Patent Decor 3D
Patent Decor 3D
Värvitavad tapeedid Patent Decor Laser
Patent Decor Laser

Täielik vabadus ükskõik milliste disainerimõtete elluviimiseks!

Patent Decori värvitavad tapeedid pakuvad piiritut vabadust ruumide värvikujunduses – saate ise valida vajaliku tooni värvide lõpmatust mitmekesisusest, peaasi, et see rõhutaks teie eluruumide isikupära!

Patent Decor – praktiline valik kordumatu stiiliga ruumile

Värvitav tapeet MARBURG - Patent Decor OriginalVärvitavad tapeedid Patent Decor Original on kaunid, praktilised, valmistatud tänapäevastest materjalidest ning neid on lihtne kleepida. Tapeetide struktuurne pind kujutab endast krobeliste kangaste, tasandamata krohvikihi imitatsiooni ja see jäljendab isegi roomajate nahka. Abstraktsed ornamendid, pitsid, tsüklilise liikumise illusiooni loovad peened jooned, piisad klaasil ning taimemotiivid kingivad kõrget loomingulist mõttelendu seinte kujundamisel.

Tapeete võib mitu korda üle värvida, ilma et need oma kvaliteeti või esteetilisi karakteristikuid kaotaksid. Tänu tekstuuri erilisusele jääb värv peale pooltoonidena, aidates luua 3D-efekti. Ornament "ärkab ellu", muudab lamedad pinnad sisustuse täieõiguslikeks elementideks, mis lausa püüavad pilke.

Kui teile on tähtis keskkonnasäästlikkus: Patent Decor Green

Värvitav tapeet MARBURG - Patent Decor GreenKollektsioon Patent Decor Green on välja mõeldud nendele, kes tahavad teha täielikku ökoremonti, kasutades materjale, mis on toodetud keskkonda võimalikult vähe kahjustades ja sisaldavad minimaalselt kahjulikke aineid. Selle sarja tapeedid on justkui kingitus allergikutele, kuna nendes pole selliseid kahjulikke aineid kui polüvinüülkloriid (PVK), lahustid, formaldehüüdid, plastifikaatorid ja raskmetallid. Kui eesmärk on parima õhustiku loomine ruumis, soovitatakse selliseid tapeete värvida disperssete silikaatvärvidega.

PATENT DECOR 3D – kutse kolmemõõtmelisse reaalsusesse

Värvitav tapeet MARBURG - Patent Decor 3DKõik teavad 3D-filme. Aga kuidas oleks kolmemõõtmelisuse efektiga otse seinal? Patent Decor 3D tapeedisarja puhul 3D-efekti nägemiseks spetsiaalseid prille vaja ei lähe– kolmemõõtmelisuse efekt luuakse tapeetide koostises oleva spetsiaalse granulaadiga. Granuleeritud kate tapeedi mustril võimaldab teha selle tooni siledast taustast 1-2 tooni eredamaks, mis loob kolmemõõtmelisuse efekti. Vapustav valguse ja varjude mäng tapeedi pinnal loob lummavaid visuaalefekte.

PATENT DECOR Laser – loominguvabaduse ja mehhaanilise tugevuse sulam

Värvitav tapeet MARBURG - Patent Decor LaserKollektsiooni Patent Decor Laser tapeetide tugevad küljed avalduvad kõige paremini siis, kui ruumi kujundamisel seatakse eesmärgiks tagada seina maksimaalne mehhaaniline tugevus. Sarja Laser tapeetide pind paistab silma suure vastupidavusega mehaanilistele mõjutustele ja standardi DIN EN 259 järgi liigitatakse need löögikindlaks. Sellised tapeedid sobivad hästi ühiskondlikesse hoonetesse nagu meditsiiniasutused, kontorid, hotellid, aga ka lastetubadesse ja koridoridesse.

Patent Decor: müügiliider maailmas

  • Tapeetide kollektsioon Patent Decor on värvitavate fliseliinalusel seinakatete müügiliider maailmas. Need tapeedid paistavad silma sellega, et ei muuda suurust ning nende koostises ei ole klaaskiudu.
  • Boonuspunkte lisab Patent Decori tapeetidele kleepimise lihtsus (paigaldatakse liim-seinale meetodil, s.t. liim kantakse otse seinale ning tapeet kleebitakse kuivalt otse liimiga kaetud seinale).
  • Rulli originaalvärv on valge, sobib ülevärvimiseks ükskõik millise vee baasil seinavärviga.

Patent Decor tapeete iseloomustab kompromissitu kvaliteet, nende kohta kehtib RAL-sertifikaat ja need vastavad Euroopa Liidu normidele (märgis CE). See tähendab, et Patent Decor tapeedid vastavad kõikidele keskkonnanormidele, ei sisalda kloori- ja fluoriühendeid, raskmetallide ühendeid ega lahusteid.

Kõik Patent Decor tapeedid liigitatakse standardi DIN NE 13501-1 järgi tulekindlaks: need vastavad tulekindluse klassidele Bs1d0, Cs1d0 и Cs2d0. Ühtlasi iseloomustab neid standardi DIN EN 53122 järgi hea või väga hea auruläbilaskvus.

Kvaliteetsed tapeedid

Teed remonti? Vali salongist FiestaDesign kvaliteetsed värvitavad tapeedid PATENT DECOR, mida on lihtne paigaldada.

Tarnime kiirelt ja tõhusalt üle kogu Eesti.

kontakt