Rootsi tapeedid SANDBERG Tallinnas

Tapeedid Sandberg

Sandberg on Rootsi tapeeditootja aastast 1920. Tapeete iseloomustab põhjamaiselt karge disain, mis ulatub klassikalisest kaasaegse stiilini. Sandberg'i tapeedikollektsioonidest leiab igasse tuppa midagi sellist, mida hakkate armastama.

Sandberg Wallpaper

Sandberg'i tapeedid on disainitud lootuses muuta ilus kodu ühte lugu vestes veegi erakordsemaks. "Meie loo eripära peitub detailides – detailides, mis näevad välja väga loomutruud, sest iga üksik tükikene on algusest lõpuni täiesti käsitsi maalitud. Iga teie poolt vaadeldava kujunduse puhul oleme töötanud läbi arvukalt visandeid ja ideid, kuni oleme jõudnud selle ainulaadse Sandbergi väljendusrikkuseni, mis suudab tõeliselt edasi anda selle loo, mille vestmiseks disain oli mõeldud."

Käsitsi maalitud Skandinaavia kujundus

Sandbergi tapeet hõlmab kogu klassikalise ja kaasaegse Skandinaavia disaini spektrit. Nii värvi kui ka kujunduse inspiratsiooniks on sageli olnud Rootsi maastik ja meid ümbritsev loodus – alates virmalistest kuni kaunite saarestike rannajooneni ja edasi kuni Smålandi sügavate metsadeni välja. Me ammutame ilu puutumatust, ebatäiuslikust, vabalt vohavast ja metsikust loodusest. Meie mustrid austavad ka meie ajaloo- ja kultuuripärandit. Mõnikord leiame end seismas vanas arhiivis koos kujundustega minevikust, hingates sealt sisse inspiratsiooni oleviku jaoks, et luua uusi ja ajatuid ning igikestvaid kujutisi. Tulemuseks on kaasaegne esmaklassiline tapeet Skandinaavia stiilis. Klassikaline, ilus ja kõnekas.

Rootsi kuningakoja tapeedi varustaja

Rootsi kuningakoja tapeedid Sandberg Wallpaper on Rootsi disainifirma, mille asutas perekond Sandberg. Sandberg on Rootsi kuningakoja ametlik varustaja.
Sandberg Wallpaper kuulub Gimmersta kontserni, mis on alates 1920. aastatest spetsialiseerunud tapeetide tootmisele. Tapeeditehas ja kontorid asuvad Rootsi linnas Borås aastast 1920. See tuntud linn Rootsis on tootmise keskus, kus eksisteerivad kõrvuti nii vanamoodne trükkimismeetod kui innovatiivsed tootmisprotsessid. Tapeetide tootmisel kasutatakse vaid veepõhiseid värve ja keskkonnasõbralikke tooraineid.

Kõik tapeedid on kujundanud ja käsitsi joonistanud Sandbergi enda disainimeeskond Sandbergi stuudios. Ajatu klassikaline Skandinaavia tapeet, millel on ainulaadne ja igikestev väljanähemine. Igal sammul loometöös, mida me nimetame Rootsi tapeedikunstiks, on näha käsitööarmastust.

  • Igal kollektsioonil on oma lugu.
  • Kvaliteetsed tooted, millel on ainulaadne ilme ja mis on igikestavad.
  • Inspiratsioon Rootsi maastikust ja ümbritsevast loodusest.
  • 100% mittetoksiline tooteahel – VOC-vaba (vaba lenduvatest mürgistest orgaanilistest ühenditest).
  • Ei sisalda PVC-d, lahusteid ega plastifikaatoreid.
  • Valguskindel, pestav ja jätkusuutlik.

Kõik Sandberg'i tapeedid valmistatud keskonnasõbralikest materjalidest, mis ei sisalda vinüüli (PVC) ega klooriühendeid. Kõik tindid, mida kasutatakse kruntimiseks ja mustri trükkimiseks, on vee baasil, et tagada hingav ja tervisesõbralik, kuid samas ka vastupidav ja hästi pestav seinakate. Kliendid hindavad seda.

Sandberg'i tapeedid on fliistapeedid, mida on väga lihtne ja mugav paigaldada, kandes liimi seinale, mitte paanile. Erinevalt tavalistest pabertapeetidest ei veni fliistapeedid niiskena ning säilitavad liimimisel oma esialgsed mõõdud. See lihtsustab paanide ühendamist liitekohtades ja vähendab oluliselt paigaldusele kuluvat tööaega.

Sandberg’i tapeedid on klassikalised ja kaasaegsed, teisisõnu - ajatud. Loodus on Sandberg'ile lõputuks inspiratsiooniallikaks. Eriti hinnatakse just suuri ja julgeid lillemustreid, rootslaste ajalooliseid tapeedimustreid, kuid oma kindel koht on ka klassikalistel geomeetrilistel motiividel.

Otsid erilist tapeeti ?

Pakume laias valikus vähelevinud unikaalseid tapeete.
Tule me salongi tapeetidega tutvuma ja vali tapeet, mis just Sinule sobib!

puudub minimaalne tellimuse kogus
lühike tarneaeg
transpordime kaupa üle terve Eesti

kontakt