Tapeediliimid

Õige liimi valik on tapeedi paigaldamisel ülitähtis.

Tapeediliim Pufas Vlies Direkt

Tapeediliim Pufas Vlies Direkt fliistapeetide, nagu näiteks Non-woven, Vlies, Intisse või Easy-up tapeetide kinnitamiseks. Pakend 300 gr, jätkub 35-45 m² ehk 7-9 standardmõõdus tapeedirulli liimimiseks. Liim kantakse otse seinale, väga hea nakkuvusega. Kõrge kvaliteediga tugev tapeediliim, liimib puhtalt ning fliistapeete on hiljem kerge eemaldada. Sobib hästi ka struktuursete ja raskete kork-, samet-, klaaspärl- jm. fliisalusel eritapeetide liimimiseks. Sinine värvus aitab jälgida, et liim kataks tapeeditava pinna täielikult ja ühtlaselt, kuivamise käigus muutub liim täiesti läbipaistvaks.

Tapeediliim Pufas Vlies Direkt
  • kõrge algnakkuvus
  • ei moodusta tükke
  • seeni tõrjuv omadus
  • kõrge kleepuvus, sisaldab PVAd
  • sinine indikaator, kuivab läbipaistvaks
  • kasutamiseks valmis 5 minutiga

Seda liimi iseloomustab kõrge Saksa kvaliteet.


Tapeediliim Dalapro Plus

Kasutusvalmis vesilahustuv roosa tärklisliim tapeetide, kiudtapeetide ning peene struktuuriga klaaskiud- ja kangasmaterjalide kinnitamiseks kõigile tavalistele siseruumide seina- ja laepindadele.

Kvaliteetne tapeediliim raskete paber-, vinüül-, siid-, tekstiil-, fliis-, pressmustriga ja värvitavatele kiudtapeetidele. Dalapro Plus seinaliim on märjana roosa, kuid muutub kuivades täiesti läbipaistvaks. Tänu selle värvusele on töödeldud alad nähtavad ning pinna saab katta ühtlaselt, ilma et oleks ebaõnnestumise või õhumullide riski.

Dalapro Plus tapeediliim


Liimi saab osta FiestaDesign tapeedisalongist.