SureStrip tapeedid

Uue põlvkonna SureStrip™ tapeete on sama lihtne paigaldada nagu seina üle värvida. SureStrip tapeetidega on kõik lihtne!

Maailma tuntuim ja vanim tapeeditootja YORK Wallcoverings kasutab SureStrip™ tapeetide tootmisel kõrgtehnoloogilist paberit ja uut liimitehnoloogiat, mis muudab teie tapetseerimistavasid. Uue põlvkonna tapeete on sama lihtne paigaldada nagu seina üle värvida. Ja kui on käes aeg uut tapeeti panna, on neid väga lihtne paari minutiga eemaldada, see on tagatud.

Mis muudab SureStripi teiste tapeetidega võrreldes ainulaadseks?

  • Keskkonnasõbralik, mitte-vinüültapeet
  • Uus eemaldamistehnoloogia
  • Õhku läbilaskev - takistab niiskuse kogunemist
  • Eelkliisterdatud, pestav, toodetud USA-s

SureStrip™ tapeedid on valmistatud looduslikest ja sünteetilistest kiududest. Tapeet on vinüülivaba ja seda pole valmistatud odavatest substraatidest. See tehnoloogia võimaldab terve tapeedipaani lihtsalt seinale paigaldada ning lihtsalt seinalt eemaldada, ühes suures rullis. Kogu vaev tapeedi aeganõudva mahavõtmisega tükkidena on igaveseks unustatud.

Kui soovite tapeeti maha võtta, pole vaja mingeid erilisi kemikaale, auruteid ega tööriistu. Tõmbate lihtsalt kuivad paanid seinalt alla ja töö on tehtud.

SureStrip tapeedid
SureStrip tapeeditootmise tehnoloogia | FIESTADESIGN tapeedisalong

York Wallcoverings tagab, et SureStrip™ tapeedid tulevad seinalt maha kenade ühtlaste rullidena, ja kui see nii ei ole, siis firma kannab selle eest vastutust. Kui kõik, mida nad ütlevad, peab paika, on selle toote puhul selgelt tegemist "harjumuste muutjaga". Nad on tõhusalt kõrvaldanud #1 kaebust oma toote kohta. Ei lähe kaua, kuni ka teised tootjad jõuavad järele ja tulevad turule omaenda "täies ulatuses mahakooritavate" tapeedikollektsioonidega, kuid hetkel on York ainus tootja siinpool maarkera, kes seda teeb.

SURESTRIP TAPEEDI PAIGALDAMISE JUHEND

SureStripi seinakattematerjaid on lihtsamini paigaldatavad ja lihtsamini eemaldatavad kui tavalised seinakattematerjalid. Valmistamisel kasutatakse ainulaadset kõrgtehnoloogilist substraati ja spetsiaalset liimi, mistõttu on neid lihtne ja vaevatu seinale kanda, samuti lihtne eemaldada tervete paanidena, kui on aeg remondiks.

PINNA ETTEVALMISTAMINE

Ohutuse tagamiseks lülitage ruumis välja elektritoide ning eemaldage kõik lülitiplaadid ja seinakontaktide katted. Vana tapeet peab olema eemaldatud. Seinad peavad olema puhtad, kuivad ja tasased. Pahteldage ja tasandage kõik augud ja konarused, mis võivad tapeedi paigaldamist takistada. Kaetaval pinnal peaks olema 2 uut või juba olemasolevat värvikihti – lame, munakoor või poolläikiv, või 2 kihti eelsegatud universaalset seinakruntvärvi, või kombinatsioon mõlemast. Õlipõhised või üldotstarbelised kruntvärvid ei ole soovitatavad, sest nad võivad mõjutada tapeediliimi nakkumist.

NB! Peale lahtilõikamist ja paigaldamist on garantiijuhtumite käsitlemine piiratud.

Alustage paigaldamist kõige vähem silmatorkavast paigast, näiteks ukse tagant või mõne suure mööblieseme tagant. Alustades mõõtmist nurgast, markeerige pliiatsiga 2,5 cm vähem kui kui seinakattematerjali laius, nii et esimene paan kataks 2,5 cm nurgast. (Näiteks: Kui tapeedipaan on 68,6 cm laiune, tehke märge 66 cm juures). Asetage märgistuse kohale sirgnurk või loodimisnöör ja tehke pliiatsiga seinale vertikaaljoon.

Lõigake esimene tapeedipaan 10 cm võrra pikem kui kaetav pind. See annab teile 5 cm tapeedi parajaks lõikamiseks nii üla- kui alaosas, kui paan on juba seinale paigaldatud.

Variant A:
Pihustipudel – Asetage valmislõigatud paan põrandale või lauale mustriga allapoole ja kasutage üle serva pihustamise eest kaitsmiseks lappi või rätikut. Kasutades Wallpaper Hand Sprayer’it (tapeedi käsipihusti) aktiveerige liim, pihustades puhast vett liimiga kaetud pinnale. Pihustage pikkade jugadena piki tapeedipaani ja veenduge, et kogu paani tagakülg oleks märg.

Variant B:
Veekandik – Keerake väljalõigatud paan lõdvalt rulli, mustrikülg seespool, liimikülg väljaspool. Ujutage rullitud paani 2/3 osas puhta veega täidetud kandikul.Võtke paani lahtisest otsast kinni, ning tõmmake aeglaselt läbi vee lapile või rätikule, veenduge, et liimiga küljele ei jääks ühtki kuiva kohta.

HOIATUS: Eelkliisterdatud SureStrip tapeetidele liimi lisamine võib hilisema eemaldamise raskemaks muuta.

Tõstke mõlemad niisutatud paani otsad keskele kokku, kliisterdatud küljed vastamisi, viies servad kohakuti nii, et need ära ei kuivaks. Vältige kortsude tekkimist. Keerake paan rulli nagu lahtine ajaleht, pange see 2-3 minutiks kõrvale, et liim saaks aktiveeruda ja tapeet taheneda. Seda nimetatakse "eelvalmimiseks".

Pärast 2-3 minutit "eelvalmimist" kandke paan seinale ja voltige selle ülemine pool lahti. Sobitage esimese paani serv markeeritud vertikaaljoonele. Paigutage paan õigele tasemele ja klapitage muster. Voltige lahti paani alumine pool, pange tapeet seinale, kattes nurga. Pidage meeles, et lae ja põrandaliistude juures oleks lisapikkus, mida saab hiljem parajaks lõigata. Järgnevad paanid joonduvad esimese järele.

Kasutades harja või käsna, siluge õrnalt paanid seinale. Tehke diagonaalseid liigutusi ülalt alla ja keskelt servade suunas, eemaldades nii kõik õhumullid, kortsud ja liigse liimi. Kasutades joonlauda ja teravat vahetatava teraga lõikenuga, lõigake ära ülejäävad osad lae, põrandaliistude, akende, uste jne juures. Noateri tuleb sageli vahetada. Pühkige paani pind põhjalikult üle puhta vee ja käsnaga. Kuivanud liimijäägid võivad tekitada tapeedi mustrile kahjustusi.

Järgides mustrit lae ja põrandaliistude juures, pange paika järgmise paani pikkus. Arvestage nii üla- kui alaosas 5 lisasentimeetriga, mida hiljem parajaks lõigata.

Libistage paigale järgmine paan, nii et selle serv oleks kohakuti eelmise paaniga. Jälgige külgnevate paanide kokkusobivust silmade kõrgusel. Ärge laske ühenduskohtadel kattuda. Siluge tapeediservarulliga õrnalt ühenduskohti. Liimi eemaldumise vältimiseks paanide servades võib kasutada kerget survet.

PANGE TÄHELE: Hajutatud mustriga tapeedipaanid asetage kõrvuti vahelduvas suunas.

EEMALDAMINE

Tõmmake lahti kõikide paanide ülaosad. Tõmmake tervet paani aeglaselt jaj sujuvalt allapoole, laest põrandani. Kui tekib probleeme, niisutage SureStrip’i niiske käsnaga, oodake 30 sekundit ja jätkake eemaldamist.

YORK Wallcoverings YORK Wallcoverings - kvaliteettapeedid aastast 1895

YORK'i tapeetidega saab tutvuda FiestaDesign tapeedisalongis Kadaka keskuse II korrusel (Kadaka tee 70C, Tallinn)