Tapeedid YORK Wallcoverings

Seinakatted YORK Wallcoverings – tippkvaliteet aastast 1895. YORK'i tapeet on interjööris pilgupüüdjaks!

Maailma tuntuim ja vanim tapeeditootja York Wallcoverings toodab tapeete ja seinakatteid nõudlikule maitsele ja on 120-aastase ajalooga ettevõte, kes kasutab tapeedi tootmisel vaid naturaalseid ja keskkonnasõbralikke materjale. YORK'i kollektsioonides on kaunid ameerikapärased tapeedid, mis rahuldavad nii klassikalise ja luksusliku kui ka kaasaegse stiili austaja soovid.

Tapeedid YORK Wallcoverings
Tapeedid ja seinakatted YORK Wallcoverings | FIESTADESIGN tapeedisalong. Eksklusiivsed tapeedid USAst.

Ameerika tapeedid tehaselt YORK — elegants Sinu seinal!

York Wallcoverings — see on traditsioonidega kaasaegne stiil kõige kvaliteetsemal moel, täiuslikud tapeedikataloogid ja asjatundlik valik. YORK'i tapeedikollektsioonid hõlmavad klassikalisi teemasid ja disaini, interpreteerides neid kaasaegsel ameerikapärasel moel. YORK'i põhivalikusse kuuluvad kõrgekvaliteetsed pabertapeedid ning hingavad tugevdatud non-woven kiuga seinakatted.

YORK'il on andekas disainerite meeskond, kes loovad kauneid ja efektseid mustreid.

YORK WallcoveringsAntonina VellaRonald Redding DesignsCandice OlsonCarey LindAshford HouseWest Wind DesignsGeorgetown DesignsMONOGRAMPark Place StudioPANACHE Designs5th Avenue DesignsWilliamsburg

YORK'i tapeetidega saab lähemalt tutvuda FIESTADESIGN tapeedisalongis (Kadaka keskus II korrus - Kadaka tee 70C, Tallinn)

Loe lisaks:
SureStrip tapeet SureStrip™ tapeedid