Aknakatted Rulood Tallinnas

Aknakatted

Aknakatted igaks otstarbeks
Pakume laias valikus aknakatteid nii koju kui ka tööle.

Oma kodu veelgi kaunimaks ja hubasemaks muutmiseks pakume Teile selleks hulgaliselt võimalusi mitmete erinevate aknakatete näol:

Milline kardin valida?

Kardin on oluline ruumikujundaja luues ruumi vastava interjööri. Kardina valikul tasub arvestada nii silmailu kui kardina eesmärgiga. Funktsionaalsed kardinad nagu rulood, voldikkardinad, püstlamellkardinad ja ribakardinad aitavad reguleerida soojuse ja valguse hulka ruumis, samuti hoiavad privaatsust väljas liikuvate pilkude eest. Funktsionaalsed kardinad sobivad suurepäraselt nii koju kui kontorisse.

Meie lai aknakatete valik annab võimaluse valida sobivaim mudel igaks elujuhtumiks: magamistubadele – pimendusruloo täielikuks pimendamiseks, kuumuse vähendamiseks ja paremaks heliisolatsiooniks; elutoale – tekstiilist ruloo, kaasaegne ja praktiline plisseekardin või stiilne laineline lamellkardin hubasuse loomiseks ja päikesekaitse palavuse vähendamiseks; köögile ja vannitoale – privaatsust tagav voldikkardin või niiskuskindel ja puhastatav ribakardin.


  • Aknakatted valmistatakse kliendi soovitud mõõtude alusel.
  • Hinnad sõltuvad akna mõõtmetest ja kangast.
  • Kardinat valides on oluline kõigepealt läbi mõelda: kuhu kardin paigaldatakse ning milline funktsionaalsus peab kardinal olema?
  • Pakume laias valikus aknakatteid nii koju kui ka tööle.
  • Lisaks teostame mõõtmist objektil ja kardinate valmimisel paigaldust.

Näidistega tutvumiseks ja tellimuse vormistamiseks külastage FiestaDesign salongi.