Aknakatted

Praktilised ja aknaid kaunistavad aknakatted nii koju kui ka tööle.
Valmistame kõik rulood ja voldikkardinad vastavalt kliendi soovile ning vajadustele.

Oma kodu veelgi kaunimaks ja hubasemaks muutmiseks pakume Teile selleks hulgaliselt võimalusi mitmete erinevate aknakatete näol:

Millised aknakatted valida?

Kardin on oluline ruumikujundaja luues ruumi vastava interjööri. Kardina valikul tasub arvestada nii silmailu kui selle eesmärgiga. Funktsionaalsed aknakatted nagu rulood, voldikkardinad, püstlamellkardinad ja ribakardinad aitavad reguleerida soojuse ja valguse hulka ruumis, samuti hoiavad privaatsust väljas liikuvate pilkude eest. Kõik need funktsionaalsed kardinad sobivad suurepäraselt nii koju kui kontorisse.

Meie aknakatete valik annab võimaluse valida sobivaim mudel igaks elujuhtumiks: magamistubadele – pimendusruloo täielikuks pimendamiseks ning kuumuse vähendamiseks ja paremaks heliisolatsiooniks; elutoale – tekstiilist ruloo, kaasaegne ja praktiline voldikkardin; köögile ja vannitoale – privaatsust tagav ja lihtsalt puhastatav voldikkardin.

Aknakatted

  • Aknakatted valmistatakse kliendi soovitud mõõtude alusel.
  • Hinnad sõltuvad akna mõõtmetest ja kangast.
  • Kardinat valides on oluline kõigepealt läbi mõelda: kuhu kardin paigaldatakse ning milline funktsionaalsus peab kardinal olema?
  • Pakume laias valikus aknakatteid nii koju kui ka tööle.
  • Lisaks teostame mõõtmist objektil ja kardinate valmimisel paigaldust.

Erinevate lahenduste ja materjalide näidistega saab tutvuda meie salongis Tallinnas aadressil Kadaka tee 70c.

Hinnapakkumise saamiseks või tellimuse esitamiseks võtke meiega ühendust: