Kassettrulood

Rulookardin ühendab endas dekoratiivsust ja praktilisust: tänu suurele kangavalikule sobib ruloo suurepäraselt igasse interjööri, mõjutab nii ruumi miljööd, kaitseb siseruume võõraste pilkude eest kui reguleerib sisetemperatuuri.

Kassettruloo

Aknaraamile paigaldatav pakettaknaruloo ehk kassettruloo on ühtviisi praktiline ja dekoratiivne aknakate, mis suurepäraselt kaitseb otsese päikesekiirguse eest ning moodustab aknaraamiga ühtse terviku, liigub koos aknaga ja on peaaegu märkamatu. Just tänu oma silmatorkamatusele ja tagasihoidlikkusele sobib see aknakate kõige paremini kombineerituna õhulisema tekstiilkardinaga.

Kassettruloo toimib kettmehhanismi abil, mis kindlustab ka kardina püsimise kindlal kõrgusel (ruloo fikseerub vabalt soovitud kõrgusel). Tuulutusasendisse avatavatele akendele paigaldamisel kasutatakse selle ruloomudeli puhul täiendavaid külgliiste, mis välistavad kanga alaosa kõikumise.

Kassettruloo eelised

  • mehhanism on varjatud kassetiga
  • paigaldatakse aknaraamile ja moodustab aknaga ühtse terviku
  • funktsionaalne ja kasutajasõbralik
  • ei takista akna avamist
  • Kassett ja liistud on valmistatud alumiiniumist, mis on tugevad ja vastupidavad.
  • Kassett kaitseb mehhanismi tolmu ja määrdumise eest, mis tagab rulookanga pikema kasutusea ja vastupidavuse.
  • Kassettruloo võimaldab jätta aknalaud vabaks.

Kassettruloo on funktsionaalne, peaaegu märkamatu ja moodustab aknaga ühtse terviku – kassett on nagu osa aknast. Kardin on juhitav kettmehhanismiga ja ruloo kangas liigub sujuvalt küljesiinide taga.

Aaknalaud on vabalt kasutatav ja akna avamisel ei ole vaja rulood ülesse tõsta nagu aknaavasse või seinale paigaldatud ruloo korral tegema peab.

Kassettruloo eeliseks on siinkohal aknaraami külge kinnitumine, mis tähendab, et kardin püsib häirimatult ees olenemata sellest, kuidas aken avaneb. Nii võib värsket õhku nautida ka ilma päikeselõõsata või tänavalt tulevate pilkudeta.

Materjalide valikus on ühevärvilised poolpimendavad, valgust rohkem või vähem läbilaskvad lanhad, pimendavad ja soojustpeegeldavad, nn. öö-päev kangad.

Kassettruloo ülakarp ja külgsiinid on tugevast alumiiniumist ja saadaval kahes põhitoonis – valge ja antratsiithall. Ruloo kassett paigaldatakse otse aknaraamile kinnituskruvidega (need on ilusti katete all peidus) ja küljeliistud spetsiaalse kahepoolse teibiga.

Kassettruloo minimaalne laius on 20 cm, soovituslik  maksimaalne laius kuni 160 cm ja kõrgus olenevalt kangast kuni 210 cm.

Et aknale saaks kinnitada kassettrulood on oluline aknaraami sügavus, mis peaks olema vähemalt 12 mm. Kui aknaraami sügavus on väiksem kui 12 mm ja ei ole võimalik tavalist kassettrulood paigaldada, siis saame pakkuda U-liistuga kassettruloo süsteemi, mis sobib pea-aegu kõigile akendele.

* Täispimendav kangas ei lase valgust läbi, kuid 100% pimendust saavutada ei saa, seda just toote tehnilise lahenduse tõttu.

Kassettruloo hinnapäring ja tellimine

Kassettrulood valmistame tellimuse järgi vastavalt kliendi soovile eri mõõdus ja sobiva kangaga.

Kuidas mõõta oma akent?
Kassettruloo mõõtmisjuhend lihtsustab tellimist ja aitab vältida vigu:

Saada oma akna mõõdud, vali välja kangas või täpsusta, kas see peaks olema poolpimendav, pimendav, öö-päev ning profiili värv (valge või antratsiithall). Kui kardad mõõtmisel eksida, saada meile aknaavast pilt ja anname juhised, kuidas just sellist akent mõõta.

Kangaste valikuga on võimalik tutvuda meie salongis: Kadaka tee 70c, Tallinn

Soovi korral pakume mõõtmise teenust ning hiljem ka kassettruloode paigaldust.

Pildigalerii: kassettrulood

Minikassettruloo
Sebraruloo / öö-päev kassettruloo, FiestaDesign salong Tallinnas
Sebraruloo / öö-päev kassettruloo, FiestaDesign salong Tallinnas
Täispimendav kassettruloo
Pimendusruloo, kassettruloo
Kassettrulood
Sebraruloo / öö-päev kassettruloo, FiestaDesign salong Tallinnas
Sebraruloo / öö-päev kassettruloo, FiestaDesign salong Tallinnas
Pimendusruloo, FiestaDesign salong Tallinnas