Akustilised seinapaneelid

Akustilised seinapaneelid on kaasaegne lahendus, mis võimaldab kujundada erinevaid ruumilahendusi. Loodud, et parandada ruumi akustikat, vähendada müra ja summutada ruumikaja ning anda ruumile hubase ja kaasaegse ilme nii kodus, kontoris kui avalikus ruumis.

Akustilised paneelid HEXAGON

Akustilised puiduspooniga seinapaneelid HEXAGON

Akustilised naturaalse puiduspooniga Hexagon seinapaneelid on koht, kus disain kohtub funktsionaalsusega ja muutub kahekordselt tõhusaks disainielemendiks igas ruumis.

Akustilised ribipaneelid COMPACT

Akustilised puiduspooniga ribipaneelid Compact

Naturaalse puiduspooniga ülimalt mugavas suuruses Compact ribipaneelid on peaaegu piiramatu kasutusvõimalusega ja suurepärane viis mis tahes interjööri iseloomu rõhutamiseks.

Akustilised viltpaneelid

Mürasummutavad viltpaneelid Stripes

Dekoratiivsed Pet-FELT paneelid mitte ainult ei kaunista ruumi, vaid parandavad ka heliisolatsiooni ja -akustikat.

Akustiline seinapaneel – funktsionaalne ja kaasaegne seinakujunduselement

Ruumi akustika parandamiseks piisab isegi ühest seinast, et summutada ruumimüra.  Akustilised paneelid sobivad kõikjale ja neid saab kasutada aktsentseina kujundamiseks, teleritaguse ja voodipeatsi taguse seina viimistlemiseks või hoopis ruumidevaheliste uste peitmiseks… Võimalusi on palju!

Need paneelid pakuvad samasugust kompromissitut stiili ja funktsionaalsust, muutes ruumide sisekujunduse paremaks ja kaasaegsemaks. Lisaks on neil tänu heliisolatsiooni- ja summutusvõimele positiivne mõju ruumi akustikale. Paneele on lihtne lõigata ja paigaldada ning need aitavad luua tervisliku helikeskkonna nii kodus, kontoris kui avalikus ruumis.

Akustiline puiduspooniga seinapaneel HEXAGON

Vali salongis ja naudi kodus

Meile on oluline anda klientidele võimalus tooteid oma silmaga näha ja käega katsuda. Tule tutvu meie omanäolise valikuga salongis kohapeal ja tee õige valik.