Kohaletoimetamine

Veebipoest fiestadesign.ee tellides on kauba tarneajad 2 tööpäeva kuni 6 nädalat, olenevalt kauba kohalolust, saadavusest tootja/tarnija laos, komplekteerimise vajadustest. Laos olevad tooted tarnime Eesti Vabariigi piires enamasti 2-4 tööpäeva jooksul. Mitme toote tellimisel sõltub tarneaeg kõige pikema tarneajaga kauba lõpptarnest. Kauba ja transpordi eest peab olema 100% tasutud enne kauba laost väljastamist.

Tellitud kauba kohaletoimetamise võimalused

Transpordiviisid

Tellitud kauba kohale toimetamiseks Eesti piires pakume sellised võimalused:

Tulen ise järele (tasuta)
Oma tellimusele on võimalik ka ise järele tulla. Kui kaup on komplekteeritud, saadame kliendile teavituse e-kirjaga. Kättesaamise kohaks on meie Kadaka tee 70c salong. Kauba saab kätte tellija nime või tellimuse numbri alusel.

Pakiautomaadid Itella Samrtpost / DPD / Omniva
Laos oleva kauba postitame tavaliselt sama või järgmise tööpäeva jooksul. Teenusepakkuja saadab SMS teavituse, kui pakk on jõudnud pakiautomaati.
NB! Suuremõõtmelisi tooteid ei saa tellida pakiautomaati. Juhul kui kaup ei mahu pakiautomaati, tuuakse otse kliendini tellimuses märgitud aadressile kulleriga lisatasu eest.

Kulleriga (välisukseni, kuni 30 kg)
Kulleriga kohaletoimetamise korral lepib kuller saajaga kokku sobiva aja paki üleandmiseks. Kaupade kojuvedu kliendini on võimalik tööpäevadel ning kaubad toimetatakse saajale trepikoja ukseni.
Kauba transporti teostavad erinevad koostööpartnerid (Venipak, Itella, DPD, Omniva).

Juhul, kui tegemist on suuregabariidilise kaubaga, siis transpordi hind võib muutuda. Transpordi hind sõltub tellitud kauba suurusest, kaalust ja tarne piirkonnast.

Rahvusvahelised tellimused (Euroopa ja Skandinaavia)

Samuti saadame kaubad Skandinaaviasse ja Euroopa Liidu liikmesriikidesse.

Kui soovite tellida kaupa väljapoole Eesti Vabariiki, saatke kiri e-postiga info@fiestadesign.ee ja lisage toodete nimetused ja kogused, misjärel saadame hinnapakkumise koos transpordikalkulatsiooniga.