Üldinfo

Viimistlussalong FIESTADESIGN asub Tallinnas, Kadaka tee 70c. Salongis on võimalik tutvuda kõikide toodetega, kohapeal anname toodete kohta konsultatsiooni ja aitame leida just Teile sobiva lahenduse.

Tarnime kaupa üle Eesti järgmiste võimalustega: kuller, pakiautomaat, Cargobus. Kaubale ise järele tulles ei lisandu saate- ja pakkimistasu.
Transpordiviisid

Lisaks Eestile tarnime kaupa ka kõigisse Skandinaaviamaadesse ja teistesse Euroopa riikidesse. Transporditeenuse täpne hind sõltub saaja asukohast ja kauba kogusest.

Kauba eest maksmine toimub meie poolt Teile saadetud arve alusel. Tellimus loetakse vastuvõetuks, kui vähemalt 50% tellimuse maksumusest on laekunud meie pangakontole.

Ettemaksuarvel on ära toodud nii tellitud tooted kui ka meie ettevõtte andmed ning pangarekvisiidid, kuhu saate makse sooritada.

Personaalse hinnapakkumise saamiseks palume meiega ühendust võtta.
Meie kontaktid

Tellimuse täitmise tähtaeg sõltub konkreetsest tootest / tootegrupist. Kui tellitud kaubad on meil laos olemas, väljastakse need 1-2 tööpäeva jooksul. Kui kaup ei ole meil laos on tellimise aeg, sõltuvalt tootest, 1 kuni 6 nädalat. Kauba tarne võib hilineda mõne tööpäeva logistilistel põhjustel, kuna tarnime kaupasid ka välisriikidest (tavaliselt pühade või halbade ilmastikuolude tõttu, või transpordifirma ajutise ülekoormuse tõttu).

Anname kindlasti teada, kui Teie tellimus on komplekteeritud ja kaup valmis pandud ning millal võite sellele järele tulla. Kaup väljastatakse alles siis, kui kauba eest on tasutud 100%.

Privaatsus: Teie isiklikke andmeid, nagu nime ja aadressi, kasutame eeskätt Teiega suhtlemisel, tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.
Privaatsuspoliitika
Salongi videovalve andmekaitsetingimused

Ootame huviga Teie tagasisidet meie toodete ja teenuse kohta, et pakkuda veelgi paremat kaupa ja teenindust.

Kui Teil on küsimusi, millele Te eelnevalt vastust ei saanud, võtke meiega julgelt ühendust e-posti teel info@fiestadesign.ee või kasutades allolevat kontaktvormi.