Rulookardinad

Rulookardinad ühendavad endas dekoratiivsust ja praktilisust. Tänu suurele kangavalikule sobivad rulood suurepäraselt igasse interjööri. Rulood on äärmiselt praktilised aknakatted, mis kaitsevad suvisel ajal ruume ülekuumenemise eest ning hoiavad talvel sooja.

Tekstiilist rulood

Ruloo on kõige praktilisem aknakate – lisaks funktsionaalsusele pakub see rikkalikke ruumikujunduslikke võimalusi. Rulookardinate peamine eelis on nende kasutamismugavus ja lihtsus. Rulood sobivad kasutamiseks ka kombineerituna teiste aknakatete ja kardinatega.

Rulookardinad on mõeldud päevavalguse reguleerimiseks, kuumuse kontrolli all hoidmiseks suvel (nad kaitsevad ruume otsese päikesekiirguse ja ülekuumenemise eest) ning täiendavaks soojusisolatsiooniks talvel.

Kangavalik on väga lai, sisaldades ühevärvilisi, trükimustrilisi või koemustriga kangaid. Materjalid võivad olla valgust rohkem või vähem läbilaskvad, pimendavad või poolpimendavad. Kangad rulookardinate jaoks on läbi immutatud spetsiaalse koostisega, mis kaitseb kardinaid  pleekimise, määrdumise ja päikese käes deformeerumise eest.

  • Poolpimendavast kangast ruloo on valgust läbikumav.
  • Pimendavast kangast (nn. black out) ruloo ei lase valgust läbi ja on pimendav.
  • Valgust mitteläbilaskvad pimendusrulood on suurepärane moodus ruumi täielikuks pimendamiseks.
  • Pimendav kangas sobib hästi nii magamistuppa või lastetuppa kui ka elutuppa.
  • Oma konstruktsioonilt on rulood funktsionaalsed, neid võib paigaldada aknaavasse, seinale ja lakke.
  • Ruloo sobib hästi ka sellistesse kohtadesse, kus aknaeesriiete kasutamine ei ole võimalik nagu näiteks klaasistatud rõdu või köögiaken.
Pimendusruloo Ruloo Ruloo Ruloo Ruloo Pimendusruloo Ruloo Ruloo Ruloo Ruloo Pimendusruloo Ruloo

Kassettrulood

Aknaraamile paigaldatav pakettaknaruloo ehk kassettruloo on ühtviisi praktiline ja dekoratiivne aknakate, mis suurepäraselt kaitseb otsese päikesekiirguse eest ning sobib igasse ruumi. Kassettruloo moodustab aknaraamiga ühtse terviku, liigub koos aknaga ja on peaaegu märkamatu. Just tänu oma silmatorkamatusele ja tagasihoidlikkusele sobib see aknakate kõige paremini kombineerituna õhulisema tekstiilkardinaga.

Kassettruloo toimib kettmehhanismi abil, mis kindlustab ka kardina püsimise kindlal kõrgusel (ruloo fikseerub vabalt soovitud kõrgusel). Tuulutusasendisse avatavatele akendele paigaldamisel kasutatakse selle ruloomudeli puhul täiendavaid külgliiste, mis välistavad kanga alaosa kõikumise.

  • Lai valik poolpimendavaid ja täispimendavaid kangaid lubavad laias ulatuses reguleerida valguse intensiivsust ruumis.
  • Pimendavate kangaste kasutamisel moodustub läbipaistmatu, peaaegu pimendav aknakate.
  • Täispimendava kangaga kassettruloo on eriti sobiv kasutamiseks laste- ja magamistubades.
  • Kui rulood ei soovita kasutada, siis on võimalik küljesiinide vahel liikuv kangas täielikult kasseti sisse kerida.
Kassettruloo Kassettruloo Kassettruloo Kassettruloo

Pakettaknaruloo kassett ja külgliistud on valmistatud plastmassist ning pakume neid valget värvi. Pakettaknaruloo minimaalne laius on 20 cm, soovituslik maksimaalne laius on 180 cm ning maksimaalne kõrgus 210 cm (sõltub ka valitud kanga tüübist). Ruloo valmistatakse vastavalt tellija poolt antud mõõtudele.


Info ja tellimine › Rulookardinad

Ruloosid valmistame vastavalt kliendi poolt antud mõõtudele. Kangaste rikkalik kollektsioon ruloode jaoks lubab teil vormistada oma akna praktiliselt igas stiilis! Kogu tootevaliku, materjalide ja lahenduste näidistega saab tutvuda meie salongis, mis asub Kadaka tee 70C, Tallinn.

Hinnapakkumise saamiseks ja tellimuse esitamiseks võtke meiega ühendust:

Lisaks rulookardinatele on saadaval multifunktsionaalsed voldikkardinad, mida saab mugavalt aknale paigaldada nii, et akent on võimalik täies mahus avada. Neid võib ka mööda akent üles ja alla liigutada, et valgus ikkagi tuppa pääseb, samal ajal end ereda päikese ning naabrite pilkude eest varjates.
Voldikkardinad »