Voldikkardinad

Plisseekardinad pakuvad akende katmisel palju erinevaid võimalusi, varjavad efektiivselt päikesevalgust. Tänu uuele spetsiaalsele liugsüsteemile on võimalik sissetulevat valgust reguleerida ja seadistada kardin mis tahes kohale aknal.

Pildigalerii

Voldikkardin (ehk plisseekardin) on stiilne aknakate, mis sobib peaaegu igale aknatüübile. Voldikkardinate kangas on voltidesse pressitud ning tänu kõrgkvaliteetsele tootmismeetodile säilitab kangas oma kuju ja ei kogu tolmu. Üheks argumendiks plisseekardina kasuks on, et üles tõmmates võtab ta vähe ruumi.

Voldikkardinad
Voldikkardin on stiilne aknakate, mis sobib igasse interjööri. Kardinate valmistamisel kasutatakse plisseeritud kangaid, mistõttu tulemus mõjub ruumis pehmemana kui näiteks ruloo või ribakardina puhul, lisaks on nende lõõtsataoline välimus huvitav ja väga dekoratiivne.

Meie valikus on nii ühevärvilisi kui ka mustrilisi kangaid, nii pastelseid kui ka säravatoonilisi, leidub ka soojust- ja valgustpeegeldava efektiga materjale. Pakuda ka kärgsüsteemiga voldikkardinaid (selle lahenduse puhul ei jää nähtavaid nööriauke, sest nöörid on kahe kangakihi vahel peidus), valikus nii poolpimendavad kui täispimendavad kangad.

Voldikkardinaid valmistatakse väga paljusid erinevaid tüüpe, nii nööridega (nöörsüsteem F1) kui ka lihtsa käepidemega juhitavaid (käepidemetest juhitavad süsteemid VS1 ja VS2):

Voldikkardinad (plisseekardinad) Tallinnas voldikkardin F1 voldikkardin VS1 voldikkardin VS2 Voldikkardina kangad Tallinnas

Voldikkardinate kõige müüdavam mudel on VS2, mille suureks eeliseks on võimalus avada kardinat nii alt üles kui ka ülevalt alla. See võimaldab kaitsta võõraste pilkude eest ilma et kogu aken kardinaga kaetud oleks. Privaatsust nõudvates ruumides on väga mugav, kui kangapakett katab klaasipinna altpoolt – toasolija jääb peitu, kuid valgus pääseb akna varjamata ülaosast sisse.

Võimalus on valida erinevate profiili tüüpide ja toonide vahel (valge, hõbe, messing , must-pruun, pöök, hele tamm, tume tamm, wenge).

Plisseekardinate materjalid on väga vastupidavad, enamus neist on niiskuskindlad ning kõik materjalid on hõlpsasti puhastatavad. Voldikkardinate regulaarseks puhastamiseks saab kasutada õrna imavusega tolmuimejat, sügavaks puhastamiseks saab kangast hõlpsasti vannis leotada.

 

Aknakatted valmistatakse vastavalt kliendi poolt esitatud mõõtudele. Tootenäidiseid ning kanga toone saate meil FIESTADESIGN salongis valida.