Voldikkardin (plisseekardin) Tallinnas

Voldikkardinad

Plissee ehk voldikkardin on väga praktiline võimalus, mida kasutada akende katmiseks nii kodus kui ka kontoris. Trendikas, universaalne ja praktiline.

Voldikkardin (ehk plisseekardin) on stiilne aknakate, mis sobib peaaegu igale aknatüübile. Voldikkardinate kangas on voltidesse pressitud ning tänu kõrgkvaliteetsele tootmismeetodile säilitab kangas oma kuju ja ei kogu tolmu. Üheks argumendiks plisseekardina kasuks on, et üles tõmmates võtab ta vähe ruumi.

Voldikkardinad sobivad igasugustele akendele. Voldikardina üheks eeliseks on võimalus paigaldada kardin akna raami sisse, klaasile väga lähedale, mistõttu valguspilud akna ja kardina vahel on minimaalsed. Voldikkardin võib olla ka vabalt akna ees rippuv. Voldikkardina materjali valikus on materjale läbipaistvatest kuni pimendavateni.

 • Universaalne aknakate

  Voldikkardinaid on erinevaid tüüpe, mida on võimalik paigaldada klaasiavadele või riputada akende ette. Sõltuvalt mudelist juhitakse voldikkardinad käepidemetest tõmmates või kasutatakse nöörsüsteemi.

 • VS1 voldikkardin

  VS1

  Kinnitatakse ülevalt, liigub alt üles kokku, külgedelt on fikseeritud nööridega, reguleeritav käepidemega.

  VS1 maksimaalsed mõõdud: laius 150 cm; kõrgus 250 cm

 • F1 voldikkardin

  F1

  Kinnitatakse ülevalt, liigub vaid alt üles kokku ja reguleeritakse nööridega (sarnane rulookardina ehitusele).

  F1 maksimaalsed mõõdud: laius 220 cm; kõrgus 300 cm

 • VS2 voldikkardin

  VS2 Kõige populaarsem

  Kinnitatakse ülevalt ja alt, liigub erinevatesse asenditesse, fikseeritud nööridega ning reguleeritav käepidemetega.

  VS2 maksimaalsed mõõdud: laius 150 cm; kõrgus 250 cm

 • F2 voldikkardin

  F2

  Kinnitatakse ülevalt, liigub erinevatesse asenditesse, reguleeritakse nööridega.

  F2 maksimaalsed mõõdud: laius 220 cm; kõrgus 300 cm

Ülalt ja alt avanev voldikkardin VS2

Ülevalt avanemise eeliseks on valguse juurdepääs ruumi, tagades ruumis viibijaile privaatsuse. Nii on näiteks linnas tuba kaitstud tänaval jalutajate pilkude eest ja avatud enda vaade välja.

Eriti hästi sobib plissee kasutamiseks korterites ja majades, kus on kõrged aknad maast laeni. Sügisest kevadeni, mil meil Eestis on pimedat aega rohkem kui valget aega, on plissee just väga praktiline abimees - kardina saab sättida nii, et naaber meid ei näeks, kuid ülevalt ja altpoolt tuleb tuppa ikkagi valgust.

Suure akna pärast samuti muretsema ei pea, sest isegi kui sobivat suurust ei leia, on võimalik nendele paigaldada mitu voldikkardinat külg-külje kõrvale ning kahe kardina vahele jääb vaid millimeetrine pilu. Nii võid ka avada neist mõne, kui soovid tuppa valgust, aga näiteks ise soovid istuda kardina varjus.

Voldikkardina materjalid

Meie valikus on väga palju erineva paksuse, värvuse ja mustritega materjale, millest plisseesid teha saab. Sortimenti kuulub üle 300 kanga. Sealhulgas on saadaval läbipaistvad, poolpimendavad, pimendavad ja kärgmaterjalid. Leidub nii ühevärvilisi kui ka mustrilisi ja valgustpeegeldavaid kangaid. Kvaliteetsed kangad säilitavad oma kuju ja ei kogu tolmu.

Energiasäästlik topelt-voldikkardin

Kärgmaterjalist voldikkardinad

Kärgstruktuuriga kahekordne voldikkangas ja selle sees olev alumiiniumkiht parandavad akna soojapidavust ja sisekliimat aastaringselt. Tänu peidetud nööridele sobib see energiasäästlik kardin hästi igasse tuppa. See on ainus kardin, mis tagab nii vaate aknast, pimendava toime, privaatsuse, valguse kui soojustuse.

Väga dekoratiivne ja praktiline

Voldikkardinad sobivad perfektselt eri tüüpi akendele ja nendel on kolm suurt eelist, mis muudavad nad eriti atraktiivseks valikuks aknakatete seas:
– võimaldab segamatult akent avada;
– võimalus paigaldada ühele avale mitu;
– võimalus tellida erikujuga akendele.

Voldikkardinaid sobib kasutada kõigis siseruumides. Neid võib kasutada pimendava ruloo alternatiivina tekstiilkardinate taga, aga ka iseseisva akent ilmestava kardinana.

Plisseekardinate materjalid on väga vastupidavad, enamus neist on niiskuskindlad ning kõik materjalid on hõlpsasti puhastatavad. Voldikkardinate regulaarseks puhastamiseks saab kasutada õrna imavusega tolmuimejat, sügavaks puhastamiseks saab voldikkardina akna küljest lahti võtta ja pesta.

Millest alustada kui soovite hinnapakkumist või tellida voldikkardinaid?

Kuidas võtta mõõte voldikkardina tellimiseks

Voldikkardinaid saab paigaldada nii otse vastu klaasi kui ka aknaraami peale. Sobiv paigaldusviis oleneb klaasiliistu sügavusest.
Mõõtmine: voldikkardina tellimiseks peab mõõtma katte soovitud pinna laiuse ja kõrguse ning lisaks klaasiliistu sügavus. Kui sügavus on väiksem kui 14 mm, tuleb kardinad paigaldada aknaraami peale (sest kinnitus ei mahuks ära).

Hinnapäring ja tellimine

Saada meile oma mõõdud (laius × kõrgus), kirjelda meile kuhu soovid paigaldada (vastu klaasi, raamile või ava peale), kardina tüüp ja kogus. Täpsusta, kas kangas peaks olema poolpimendav, täispimendav, soojustpeegeldav, profiili soovitud toon (kui näiteks aknaraamid ei ole valged) ja meelepärane süsteem. Võib päringule lisada pilt oma aknast.

Kangastega saab tutvuda ja tellimust vormistada meil salongis: Kadaka tee 70c, Tallinn.

Voldikkardina eelised

 • – sobib kasutada nii kodus kui ka büroodes, sh niisketesse ruumidesse
 • – nõuab paigaldamiseks väga vähe ruumi
 • – väga kompaktne, võimaldab paljastada peaaegu kogu klaasipinna
 • – materjal on lihtsasti puhastatav ja pestav
 • – trendikas ja efektne sisekujunduselement
Tule tellima