ZEBRA rulood

Day&Night ruloo ehk sebraruloo abil saad hõlpsasti tuppa paistva valguse hulka reguleerida ilma, et peaks rulood üles tõstma.

Sebraruloo on kahe paralleelse vertikaalselt liikuva kangapinnaga ruloo, mille kangas on triibutatud vaheldumisi läbipaistvate ja läbipaistmatute horisontaalsete triipudega. Tänu läbipaistvate ja läbipaistmatute triipude vaheldumisele, on kahe kihilise kangaga võimalik lihtsalt teha päevast öö ehk muuta avatud asend kinniseks. See lihtne moodus annab hea võimaluse ilma rulood üles tõstmata hõlpsalt reguleerida valguse hulka ruumis, samas olete turvaliselt kaitstud uudishimulike pilkude eest. Lisaks saab sebrarulood sarnaselt tavapärasele ruloole liigutada üles nii, et kogu aknapind on täielikult avatud.

  • Oma konstruktsioonilt on rulood funktsionaalsed, neid võib paigaldada aknaavasse, seinale ja lakke.
  • Kangaste erinevad toonid ja triipude intensiivsus võimaldavad tekitada kas pehmemaid või hoopis kontrastsemaid lahendusi.
  • Ruloo Zebra on nauditav nii omaette tootena kui ka tekstiilkardinatega kombineerituna.
  • Sebraruloo on uudne, atraktiivne kuid samas praktiline aknakatte lahendus, mis sobib nii hubasesse koju kui ka praktilisse kontorisse.
Zebraruloo Zebraruloo Zebraruloo Zebraruloo Zebraruloo Zebraruloo Zebraruloo Zebraruloo Zebraruloo Zebraruloo Zebraruloo

 

ZEBRA ruloo valmistame vastavalt tellija poolt antud mõõtudele. Näidistega saab tutvuda ja tellimust vormistada FiestaDesign salongis.

Lisaks rulookardinatele on saadaval multifunktsionaalsed voldikkardinad, mida saab mugavalt aknale paigaldada nii, et akent on võimalik täies mahus avada. Neid võib ka mööda akent üles ja alla liigutada, et valgus ikkagi tuppa pääseb, samal ajal end ereda päikese ning naabrite pilkude eest varjates.
Voldikkardinad »