Liistud, laekarniisid, dekoorid Tallinnas

Liistud ja dekoorid

Seinte ja lagede jaoks leidub midagi enamat kui ainult tapeedid. Pakume Eesti kõige laiemat valikut polüuretaan liiste, karniise ja dekoorelemente. Valik, mis sobib kokku enamiku interjööride ja stiilidega.

Iga ehitus ja remont jõuavad ühel hetkel liistude panekuni. Järjest enam aga mõistetakse, et liistudega mängimine elavdab ja kaunistab interjööri. Meil on valikus üle 350 erineva liistu – erinevas suuruses, profiilis ning stiilis – julgeme väita, et kõige laiem valik Eestis. Meie pakume ainult kvaliteetseid liiste ja dekoorelemente.

Dekoratiivelemendid

Polüuretaan dekoratiivliistud ja elemendid eristuvad oma kerguse ja vastupidavuse poolest. Need on vastupidavad, nende kuju ega mõõtmed ei muutu õhuniiskuse ja temperatuuri mõjul. Laekarniise, seina- ja põrandaliiste ning kõiki teisi tooteid saab viimistleda värvi, laki, dekoratiiv-, marmorvärvi jpm viimistlusvahenditega, mis tagavad isikupärase interjööri.

Lisainfo ja tellimine

Enamus tooted on tellimisega. Olenevalt tootest on tarneaeg tehasest 1 kuni 4-6 nädalat.

Tootevalik on lai ja parim võimalus meie toodete tutvustamiseks on salongis kohapeal.
Infot huvitavate toodete ja hindade kohta saab küsida telefoni teel, e-postil või kontaktvormi kaudu:

Miks osta just meilt?
  • Suurim valik dekoratiivliiste ja elemente Eestis!
  • Kontrollitud kõrge kvaliteet, näidiseid saab kohapeal vaadata ja käega katsuda.
  • Tunneme kõiki kaubaartikleid, mida müüme ja anname asjakohast nõu.
  • Aus hind otse maaletoojalt.
  • Vajadusel korraldame kauba toimetamise üle kogu Eesti. Lisaks Eestile tarnime tellimusi ka kõigisse Skandinaaviamaadesse ja teistesse Euroopa riikidesse.

Valik proffidele ja isetegijatele

Meie üks olulisemaid kaubagruppe on dekoratiivliistud ja sellele pöörame suurt rõhku. Oleme kõige suurema valiku ja võimalustega liistude ja dekoorelementide pakkuja. Huvi korral tulge me salongi toodetega tutvuma!
Tellimusi ja päringuid on võimalik esitada ka e-posti teel.

kontakt