Liistud, karniisid, dekoorid, 3D paneelid

Dekoorelemendid

Eesti suurim valik liiste, karniise, dekoorelemente!
Karniisid, liistud ja dekoorelemendid võimaldavad kaunistada ruume, muutes elukeskkonda meeldivaks, kordumatuks ja realiseerida oma ideid.

Meil on valikus üle 250 erineva liistu – erinevas suuruses, profiilis ning stiilis. Pakume ainult kvaliteetseid polüuretaanist valmistatud liiste ja dekoorelemente! Tutvu meie valikuga:

Oleme kõige suurema valiku ja võimalustega polüuretaanist valmistatud iluliistude ja dekoorelementide pakkuja. Tulge tutvuge liistude ja dekoorelementide valikuga meie esindussalongis FiestaDesign.

Polüuretaanist dekoratiivelemendid EUROPLAST
Polüuretaanist liistude ja dekoorelementide eelised

Polüuretaanist liistud ja dekoorelemendid on vastupidavad, toodete kuju ega mõõtmed ei muutu õhuniiskuse ja temperatuuri mõjul. Dekooride tootevalik on meil äärmiselt lai, meilt leiad lae- ja valguskarniise, seina-, katte-, piirde- ja põrandaliiste, laerosette, pilastreid, poste, kujusid, võltskaminaid, jne. Kõik tooted on valmistatud polüuretaanist, mis on kerge, hästi töödeldav ning samas väga vastupidav.

Karniise, liiste ja kõiki teisi tooteid saab viimistleda värvi, laki, marmorvärvi jpm viimistlusvahenditega, mis tagavad isikupärase interjööri.