Liistud, karniisid, 3D paneelid Tallinnas

Liistud ja dekoorid

Seinte ja lagede jaoks leidub midagi enamat kui ainult tapeedid. Pakume Eesti kõige laiemat valikut polüuretaan liiste, karniise ja dekoorelemente. Valik, mis sobib kokku enamiku interjööride ja stiilidega.

Iga ehitus ja remont jõuavad ühel hetkel liistude panekuni. Järjest enam aga mõistetakse, et liistudega mängimine elavdab ja kaunistab interjööri. Meil on valikus üle 250 erineva liistu – erinevas suuruses, profiilis ning stiilis – julgeme väita, et kõige laiem valik Eestis. Pakume ainult kvaliteetseid polüuretaanist valmistatud liiste ja dekoorelemente.

Sooduspakkumine liistudele
 • Liist EUROPLAST 1.51.305
  Liist
  1.51.305
  -25%
 • Nurgaliist EUROPLAST 1.50.257
  Nurgaliist
  1.50.257
  -25%
 • Põrandaliist EUROPLAST 1.53.101
  Põrandaliist
  1.53.101
  -20%
 • Põrandaliist EUROPLAST 6.53.106
  Põrandaliist
  6.53.106
  -25%
Veel huvitavaid tooteid

Valik proffidele ja isetegijatele

Oleme kõige suurema valiku ja võimalustega polüuretaan dekoratiivliistude ja dekoorelementide pakkuja. Huvi korral tulge me salongi toodetega tutvuma. Tellimusi ja päringuid on võimalik esitada ka meili teel.

kontakt
Polüuretaan dekoorliistud EUROPLAST
Polüuretaan liistude ja dekoorelementide eelised

Polüuretaan dekoorliistud on vastupidavad, nende kuju ega mõõtmed ei muutu õhuniiskuse ja temperatuuri mõjul. Tootevalik on äärmiselt lai – meilt leiad lae- ja valguskarniise, seina-, katte-, piirde- ja põrandaliiste, laerosette, pilastreid, poste, kujusid, võltskaminaid, jne. Kõik tooted on valmistatud polüuretaanist (PU), mis on kerge, hästi töödeldav ning samas väga vastupidav.

Karniise, liiste ja kõiki teisi tooteid saab viimistleda värvi, laki, marmorvärvi jpm viimistlusvahenditega, mis tagavad isikupärase interjööri.