Liistud, karniisid, dekoorid, 3D paneelid

Dekoorelemendid

Eesti suurim valik liiste, karniise, dekoorelemente!
Liistud, karniisid ja dekoorelemendid võimaldavad realiseerida oma ideid ja kaunistada ruume, muutes elukeskkonda meeldivaks ja kordumatuks.
Sooduspakkumine liistudele
 • Laeliist EUROPLAST 1.50.181
  1.50.181-20%kaup kohe kaasa
 • Dekoratiivliist EUROPLAST 1.51.311
  1.51.311-25%kaup kohe kaasa
 • Põrandaliist EUROPLAST 1.53.101
  1.53.101-20%kaup kohe kaasa
 • Põrandaliist EUROPLAST 6.53.106
  6.53.106-25%kaup kohe kaasa

Iga ehitus ja remont jõuavad ühel hetkel liistude panekuni. Järjest enam aga mõistetakse, et liistudega mängimine elavdab ja kaunistab interjööri. Meil on valikus üle 250 erineva liistu – erinevas suuruses, profiilis ning stiilis. Pakume ainult kvaliteetseid polüuretaanist valmistatud liiste ja dekoorelemente! Tutvu meie valikuga:

Veel huvitavaid tooteid

Oleme kõige suurema valiku ja võimalustega polüuretaanist valmistatud iluliistude ja dekoorelementide pakkuja. Tulge tutvuge liistude ja dekoorelementide valikuga meie esindussalongis FIESTADESIGN.

Polüuretaan dekoorliistud EUROPLAST
Polüuretaan liistude ja dekoorelementide eelised

Polüuretaan dekoorliistud on vastupidavad, nende kuju ega mõõtmed ei muutu õhuniiskuse ja temperatuuri mõjul. Tootevalik on äärmiselt lai – meilt leiad lae- ja valguskarniise, seina-, katte-, piirde- ja põrandaliiste, laerosette, pilastreid, poste, kujusid, võltskaminaid, jne. Kõik tooted on valmistatud polüuretaanist (PU), mis on kerge, hästi töödeldav ning samas väga vastupidav.

Karniise, liiste ja kõiki teisi tooteid saab viimistleda värvi, laki, marmorvärvi jpm viimistlusvahenditega, mis tagavad isikupärase interjööri.