Miks valida meid

Miks valida meid

Oleme saavutanud oma pikal tegevusajal paljude klientide ja koostööpartnerite usalduse ja suurepärase koostöö. Meie ettevõtte puhas taust, asutamise aasta ja tegevusaeg näitavad meie usaldusväärsust ja turvalisust üles meie klientide, partnerite ja tarnijate ees.

Suurepärane tootevalik

Meie valikust leiab sobiva toote nii eraisikust tellija kui ka suurlinna disainer ja ehitusfirma. Oleme paljude toodete ainuesindaja Eestis, pakutavad tooted on kõrgeima kvaliteediga.

Kogemused

15-aastane kogemus siseviimistlusmaterjalide valdkonnas annab meile hea teadmistepagasi pakkuda parimaid lahendusi. Teame täpselt mida teeme.

Kindel ja usaldusväärne ettevõte

Meie firmal on usaldusväärne maine, puuduvad võlad ja laenud ning kuulume kõrge krediidireitinguga ettevõtete hulka.

Tunnustused:

  • Edukas Eesti ettevõte 2020
  • Edukas Eesti ettevõte 2016-2020
  • Edukas Eesti ettevõte 2015-2019
  • Edukas Eesti ettevõte 2014-2018
  • Edukas Eesti ettevõte 2017
  • Eesti gasellettevõte 2017
Edukas Eesti ettevõte Gasellfirma 15 tegevusaastat

"Eduka Eesti Ettevõtte" tiitel on tugeva ettevõtte tunnus, mille puhul võivad meie kliendid ja koostööpartnerid kindlad olla, et tegemist on usaldusväärse koostööpartneriga, kes suudab edukalt majandada ja täita oma finantskohustusi.

Hakka meie kliendiks ja oled alati plussis!

AVDS Group: 15 tegevusaastat

Tähistame tänavu oma 15. tegevusaastat ja on ilus mõelda, et oleme selle ajaga meie firma poolt müüdud tapeetide, liistude, põranda- ja aknakatetega jätnud Eestimaa kodudele sõna otseses mõttes kauni jälje.

Teekond tänaseni on olnud käänuline, täis põnevaid väljakutseid kui ka suuri võite. Täna vaatab AVDS Group OÜ julgelt vastu tulevikule, seades endale ambitsioonikaid eesmärke, mille hulgas on olla mõjukas ja tuntud kvaliteetsete ja unikaalsete siseviimistlusmaterjalide pakkuja Eesti turul.

Täname kõiki oma sõpru, kliente ja koostööpartnereid usalduse, toetuse ning meeldiva koostöö eest!