Dekoratiivelemendid ORAC Decor®

Interjööridekoor ORAC Decor® — see on laitmatu kvaliteet ja lai peenemaitseline disaini gamma klassikalistest vormidest tänapäeva minimalismini. Lai sortiment võimaldab valida igale interjöörile optimaalselt sobivaid dekoratiivelemente.

Orac Decor kollektsioonid hõlmavad endas väga palju erinevaid dekoratiivelemente nagu näiteks karniisid ja valguskarniisid, seinaliistud, uksepiirdeliistud ja võlvraamistused, laerosetid, dekoratiiv kaminad, nišid, pilastrid ja sambad, konsoolid, seina- ja laedekoorid. Kuna kliendi maitsed on väga erinevad, siis igaüks peaks leidma just talle sobiva lahenduse.

ORAC Decor liiste ja muid elemente on võimalik tellida kataloogist, millega saab tutvuda FiestaDesign salongis.

Liiste ja dekoorelemente on lihtne hooldada. Kuna nad on esialgselt valged, siis peale paigaldust värvitakse kõik elemendid vastavalt disainile üle. Kui soovitakse interjöörile uut nägemust või lähenemist sisustuses, on alati võimalik liiste uuesti värvida.

Dekoratiivelemendid ORAC Decor (kaubamärgid Orac Axxent, Orac Luxxus, Ulf Moritz) toodetakse kaasaegsetest, kauakestvatest, paigaldamiseks mugavatest ja ohututest materjalidest. Lai sortiment võimaldab valida igale interjöörile optimaalselt sobivaid dekoratiivelemente.

Tootekataloog ORAC Decor


ORAC Decor liiste, karniise ja muid elemente on võimalik tellida FiestaDesign salongist.