WINEO Floors

Põrandakatted

Viimistlussalongi FIESTADESIGN tootevalikus on saadaval uut tüüpi orgaaniline põrandakate PURLINE Saksa tootjalt WINEO, mis ühendab endas luksusliku disaini, ainulaadse mugavuse, soojuse, kõrge kvaliteedi ja vastupidavuse. Lisaks pakume laia valikut LVT-katteid. Valikus on palju huvitavaid puidu- ja kividisaine igale maitsele!

Mis on LVT põrandakate?

LVT (Luxury Vinyl Tiles) põrandakatted ehk imitatsioonplaadid on suurepärane asendus puidule, metallile või kivile pakkudes mugavat, stabiilset, kulumis- ja kriimustuskindlat, vastupidavat nii niiskusele, UV-kiirtele kui kemikaalidele ning äärmiselt lihtsalt puhastatavat põrandalahendust. Oma suurepärase välimuse ja omaduste tõttu on need õhukesed vinüülplaadid leidnud laialdast kasutamist nii kodudes ja suvemajades kui eriti suure liiklusega äri- ja kaubanduspindadel. LVT põrandakatteid väga lihtne hooldada ja need püsivad kaunid ka pikkade aastate vältel.

A+ LVT on täiesti ohutu ja allergiavaba ning ei sisalda kahjulikke aineid nagu ftalaadid (mürgised keemilised ained), mida paljud PVC põrandakatted suures osas sisaldavad.

Mis on PURLINE orgaaniline põrandakate?

Wineo PURLINE orgaaniline põrandakate on kõrgekvaliteediline polüuretaanist põrandalahus, mis on valmistatud parimatest koostisosadest. See põhineb ecuranil, suure jõudlusega komposiitmaterjalil, mida toodetakse peamiselt taimeõlidest nagu rapsiõli või kastoorõli ja looduslikult esinevatest mineraalsetest komponentidest nagu kriit. PURLINE orgaanilisi põrandakatteid toodetakse spetsiaalselt ilma kloori lisamata ja ilma plastifikaatorite ja lahustiteta.
Lähemalt: orgaaniline põrandakate PURLINE.

Vali õige põrandakate, mis kestab aastaid

Interjööri sobiva põrandakatte leiad salongist FIESTADESIGN. Huvi korral külasta salongi, et kohapeal näidistega tutvuda ja teha tellimusi.

kontakt