1. Esileht
 2. /
 3. Tapeedid
 4. /
 5. Tapeedid
 6. /
 7. Tapeet CELSIUS (soojust peegeldav)

Tapeet CELSIUS (soojust peegeldav)

Tapeet CELSIUS (soojust peegeldav)

42,50

/ RL
Küsi pakkumist
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Laos (saab juurde tellida)

Add to Wishlist
Rull: 0.53 × 10.05 m
Materjal: Fliis
Värvitoon: ,
Brand:
Tootekood: M1600
straight match, paste the wall, good lightfastness, extra washable
4001860016008

Soojust peegeldav tapeet CELSIUS

CELSIUS tapeet on esimene disaintapeet, mis ruumi temperatuuri tagasi peegeldab ja on seega intelligentne lahendus küttekulude vähendamiseks. CELSIUS on (peaaegu) tavaline 0,53 × 10,05 m suurune fliistapeet, mille pind suudab tänu patenteeritud iReflex-tehnoloogiale peegeldada kütet ja inimeste poolt ruumis tunnetatavat soojust, selle asemel et lasta sellel läbi seina laiali valguda.

CELSIUS tapeediga ruum soojeneb palju kiiremini, nii et tajutav sisetemperatuur tõuseb kuni kahe kraadi võrra. CELSIUS tapeedi pind koosneb iReflexi alumiiniumpigmentidest. See materjal peegeldab infrapunakiirgust kümme korda tõhusamalt kui tavaline sein! Seega peegeldub juba olemasolev soojus tagasi ruumi ja jääb sinna püsima. CELSIUS on seega intelligentne lahendus küttekulude vähendamiseks.

CELSIUS soojust peegeldav tapeet

Celsius tapeet on revolutsiooniline uus tapeet, mis peegeldab soojust, muutes hooned energiasäästlikumaks. Soojust peegeldades suudavad ruumid tõsta temperatuuri ja vähendada energiakulusid.

Ruumide kütmisel on iga kraad oluline. On suur vahe, kas vastuvõetav toatemperatuur on 19 või 21 kraadi – seda nii tajutavuse kui kütteks makstava raha osas. Siinkohal tuleb CELSIUS õigel ajal appi: esimene soojuskiirgust peegeldav disaintapeet tagab, et mugavustunne ei muutu, kui toatemperatuuri kahe kraadi võrra alandada. Täpsemalt: CELSIUS-tapeediga kaetud ja ainult 19 kraadini köetud ruumis tunnevad inimesed 21-kraadist temperatuuri. See teebki CELSIUSist intelligentse lahenduse sinu küttekulude vähendamiseks.

iReflex-tehnoloogia tagab meeldiva kliima

iReflex-tehnoloogia kasutamise tõhusus on teaduslikult tõestatud. Iga infrapunakaamera näitab kohe, et CELSIUSi tapeet hoiab oma ala oluliselt soojemana kui tavaline tapeet või krohvitud sein.

Alumiinium on kõige suurema infrapuna peegeldusega metall. Sellest tulenevalt on alumiiniumpigmentidega varustatud tapeetide peegeldusvõime 35-50%, võrreldes ainult 2-5% seintel, millel puudub sellelaadne energia optimeerimine. Infrapunakaameraga tehtud fotod näitavad erksates värvides erinevust CELSIUSiga tapetseeritud sooja seina ja tavaviisil tapetseeritud või lihtsalt krohvitud pinna vahel:

CELSIUS soojust peegeldav tapeet

Infrapunapeegeldusega tapeet CELSIUS

CELSIUS tapeet hoiab sama ruumi ka suvel jahedana, sest see hoiab madalat temperatuuri nagu termoskann. Jahe ruum jääb CELSIUSe abil jahedaks, soe ruum jääb soojaks.

 • Trendikas betoonhall värvus annab CELSIUSi tapeetidele kaasaegse välimuse ja ruumile atraktiivse lofti-tunde.
 • Ajatult elegantse plaatinahalli värvi abil saab seda kombineerida mitmel viisil teiste tapeetide või seinavärvidega.
 • Tapeet on eriti löögikindel ja pestav.
 • Tulekindel.
 • Kõrgeim kvaliteet, toodetud Saksamaal.

Tapetseeri Celsiusiga ja peegelda soojust!

Sulle võib huvi pakkuda ka see:
Sulle võib huvi pakkuda ka see: