Vedeltapeet Art Design 280

Vedeltapeet Art Design 280

33,00

/ PAKK
Küsi pakkumist
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Laos (saab järeltellida)

Add to Wishlist
Kollektioon:
Värvitoon:
Tootekood: SP0280
4751027783280

Vedeltapeet Art Design 280 (õrn kreemikas)

SilkPlaster’i dekoratiivkrohv ehk vedeltapeet Art Design 280 on põnev tervisesõbralik materjal siseruumide viimistlemiseks. Vedeltapeedil on palju plusse, neist olulisim on ohutus tervisele, kuna selle koostis on täiesti looduslik. Vedeltapeet on lõhnatu ja hingav, reguleerib õhuniiskust ja stabiliseerib temperatuurikõikumisi, heli summutav. Sellega kaetud pinnad on antistaatilised, sobides hästi allergikute kodudesse. Vedeltapeet on hea katvusega, kulumiskindel ning meistrisõbralik materjal – hea alternatiiv tavalistele tapeetidele ja värvidele.

  • Art Design 280 ühe paki katvus: 3,5 m². Vastavalt sellele on lihtne välja arvutada, kui palju materjali on vaja.
  • Toode on pakendis sideainega segatuna juba õigesse vahekorda, paki sisu tuleb vaid etteantud koguse veega segada ja lasta 12 tundi seista.
  • Aluspind tuleb eelnevalt kruntida (parema nakke saavutamiseks ja tooni ühtlustamiseks).
  • Vedeltapeet kantakse seinale plastikust silekelluga. Pealekandmisel silutakse massi mööda seina ühtlaselt laiali. Materjali tuleb kanda peale kihina 1-2 mm.
  • Soojust ja heli isoleerivad omadused.
  • Varjab aluspinna ebatasasusi ja defekte.
  • Kuumakindel, ei toeta põlemist.

Vedeltapeet Art Design 280 on sobilik kasutamiseks kuivades ruumides, nii seintel kui ka lagedel. Eriti sobiv on kasutada elu- ja magamistubades, kuna seal viibib inimene suurema osa kodus veedetud ajast. Kaetud vedeltapeediga pinnad ei vaja erihooldust, määrdunud kohad tuleb vajaduse korral puhastada niiske lapi või pehme harjaga. Siin võib unustada tolmu ja seina kolletumise pärast. Vedeltapeeti saab parandada ja vajadusel ka üle värvida.

Meistrisõbralik materjal: lihtne teostus, kaunis tulemus!

✅ Järgnev tutvustav video annab lühikese ülevaate vedeltapeedi paigaldamisest: https://fb.watch/9BM3zQ3-7r/

 

* Kui laos soovitud toode või kogus puudub, siis kehtib tellimisel eeldatav tarneaeg ca 5 tööpäeva. Laoseisu saab alati täpsustada e-posti teel.

Sulle võib huvi pakkuda ka see:
Sulle võib huvi pakkuda ka see: