Alates 2006. aastast pakub FIESTADESIGN kvaliteetseid siseviimistlusmaterjale nii eraisikutele, iseehitajatele ja isetegijatele, kui ka sisekujundajatele ning kinnisvara- ja ehitusettevõtetele. Tutvu valikuga meie e-poes, külasta meie salongi ja sirvi katalooge või saada oma päring – leiame sobivad variandid nii suuremasse kui väiksemasse projekti.

Tapeet igasse interjööri

Avastage tapeedi ilu, mille mustrit, moodsat värvitooni, huvitavat tekstuuri ja materjali hubasust ei asenda kunagi pelgalt seinavärv. Pole olemas stiili, tooni või motiivi, mida tapeedikollektsioonidest ei leiaks. Seetõttu on meil valik tapeete igale maitsele!

Elu säravamaks pilttapeediga!

Õige tapeet muudab nii kodu- kui ka kontoriinterjööri isikupäraseks! Leia endale sobiv:

Igaühele oma unikaalne tapeet

Ei leidnud meelepärast tapeeti? Valmistame soovitud pildi ja mõõduga tapeedi:

Tervisele ohutu vedeltapeet

Naturaalne, allergiavaba, hingav, lõhnatu ja heli neelav dekoratiivkrohv seintele ja lagedele nii traditsioonilisse kui modernsesse interjööri.

Liistud ja dekoorid

Dekoratiivliistudega saad ruumis luua just sellise miljöö nagu soovid – just nagu oleksid tippdisainer! Toodete valik proffidele ja isetegijatele: meilt leiate parima valiku liiste ja dekoorelemente, mille abil saate kujundada tervikliku lahenduse:

Aknakatted

Aknakatted loovad hubasust ja annavad privaatsust. Voldikkardinad, rulookardinad ja kassettrulood on praktilised ja pakuvad head kaitset päikesevalguse eest:

Akustilised seinapaneelid

Naturaalse puiduspooniga akustilised seinapaneelid Hexagon ja kompaktsed ribipaneelid Compact – kaasaegne lahendus koju või kontorisse.

Kollektsioonid

Brändid